Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2848236
10663
492
50000
2971851
10665
492
19000
3295403
10666
492
22000
Olaszy Sándor (1902-1976): Pipázó társaság, 1932. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 80×60 cm 3286105
10667
492
90000
Orbán Dezső (1884-1987): Pihenő ló. Tus, papír, jelezve balra lent. Proveniencia: Forbáth-Fonó-gyűjtemény. Üvegezett fakeretben. 32,5×45 cm.
3357192
10668
492
42000
Ocztos István (1962-2023): Lv9. Tikkurila, vászon, jelzett a hátoldalán. 140x63 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
3347118
10669
492
Olbert Mariann (1973-): Gyulai vár csónakázókkal. Akvarell, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 17x23 cm
3355434
10670
492
Oláh Mária (-): Darvas Iván portréja (Bakaruhában c. film részlete). Akvarell, karton. Vetemedett. Dekoratív, sérült fakeretben. 40×30 cm
3320834
10671
492
Olbert Mariann (1973-): Dante és Beatrice (Purg. XXXIII.). Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Megjelent: Dante Alighieri: Komédia II. Purgatórium. Kommentár. Szerk: Kelemen János-Nagy József. Bp., 2022, ELTE Eötvös Kiadó. Borító hátoldala. Jobb alsó sarkában kissé sérült. 30x40 cm 3320843
10672
492
Olbert Mariann (1973-): Dante illusztráció (Purg. XXX. énekéhez . Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Lap alján apró sérülésekkel. 32x24 cm 3320848
10673
492
Olbert Mariann (1973-): Dante és Beatrice (illusztráció). Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 24x28,5 cm
3320853
10674
492
Olbert Mariann (1973-): Dante Pokol 17. ének (illusztráció). Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x30 cm
3285716
10675
492
28000
Orosz Gellért (1919-2002): Napfényes utca, 1947. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 44×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF