Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10790.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szegő Gizi (1902-1985): ,,Láttam Moszkvát... és láttam Sztálint...". Vegyes technika, papír, jelzett, 21x21 cm
10791.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szobotka Imre (1890-1961): Magányos tölgy Pasztell, papír 63 × 48 cm Jelezve jobbra lent: Szobotka. Üvegezett keretben
10792.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Szendy Arisztid (1903 - 1972): Könyves csendélet szemüveggel. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív, kissé sérült keretben. 60x80 cm
10794.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szőnyi Gyula (1919-2014): Újszülött. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 22,5x20 cm
10795.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Szürrealista jelenet. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány AP. XIII/XV. számozással. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 25x49 cm
10796.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

1983 Szász Endre (1927-2003) saját kezű rajza a Budapesti Tavaszi Fesztivál borítékján, First Day bélyegzéssel, fesztivál bélyegzéssel, Szász Endre grafikás bélyeggel.
10797.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): 8 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége"bélyegzővel. 15x21 cm
10798.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Hölgy portré. Nyomat, papír, jelzett. 15x10,5 cm.
10799.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szendrő Miklós: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 46x30 cm
10800.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szentpáli S. Pál (-): Vizimalom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 22x31,5 cm
10801.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

báró Szveteney György (1871-1952): Vízhordó. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 27x38 cm
10802.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF