Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018796
10790
492
26000
3297767
10791
492
Szegő Gizi (1902-1985): ,,Láttam Moszkvát... és láttam Sztálint...". Vegyes technika, papír, jelzett, 21x21 cm 3316673
10792
492
120000
Szobotka Imre (1890-1961): Magányos tölgy Pasztell, papír 63 × 48 cm Jelezve jobbra lent: Szobotka. Üvegezett keretben
3369460
10794
492
Szendy Arisztid (1903 - 1972): Könyves csendélet szemüveggel. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív, kissé sérült keretben. 60x80 cm
3299157
10795
492
Szőnyi Gyula (1919-2014): Újszülött. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 22,5x20 cm
3371942
10796
492
19000
Szász Endre (1926-2003): Szürrealista jelenet. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány AP. XIII/XV. számozással. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 25x49 cm 3376688
10797
492
1983 Szász Endre (1927-2003) saját kezű rajza a Budapesti Tavaszi Fesztivál borítékján, First Day bélyegzéssel, fesztivál bélyegzéssel, Szász Endre grafikás bélyeggel.
3374199
10798
492
Szegő Gizi (1902-1985): 8 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége"bélyegzővel. 15x21 cm 3372889
10799
492
Szász Endre (1926-2003): Hölgy portré. Nyomat, papír, jelzett. 15x10,5 cm. 3303289
10800
492
Szendrő Miklós: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 46x30 cm
3378165
10801
492
3800
Szentpáli S. Pál (-): Vizimalom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 22x31,5 cm
3378132
10802
492
4600
báró Szveteney György (1871-1952): Vízhordó. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 27x38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF