Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3299860
10563
492
Koppány Frigyes (?-?): Budapesti háztetők, 1978. Ceruza papír, jelzett, paszpartuban. 16x26 cm
3299740
10564
492
Kovács Imre (1944-): Mária Terézia. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
3287715
10565
492
28000
Kilár István (1935-): Maradványok. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Számozott: 10/75. Paszpartuban. 25×25 cm
3355217
10566
492
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye IV, Hommage a 1956, L. M. (1956-1956) emlékére, 2001. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA II./XV. számozással, 33×60 cm
3355228
10567
492
Lévay Jenő (1954-): Írásba foglalt mozdulatok, 2001. Litográfia, papír, jelzett, 5/10 számozással. 28x38 cm
3334945
10568
492
14000
László Elemér (1931-2022), össz. kb. 45 db mű: Portrék, aktok, tájak. Klf. technikák (Szén, pasztell, olaj stb.), klf. hordozók, részben jelzett. Klf. méretekben. Mappában. 3319608
10569
492
28000
Laloy, Yves (1920-1999), francia művész: Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 23,5x37,5 cm / Screenprint on paper, signed 3376401
10570
492
Lehoczky József (1957-): Arab harcos harci orrszarvúval, olaj, karton, jelzett, 36×29 cm
3372864
10571
492
Lénárd Lévy Róbert (1879-1936): Csendes vizek. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 17/60. 20x18 cm. Üvegezett fakeretben. 3371918
10572
492
14000
Lukács János (-): Távolban a falu, 1974. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 54x61 cm.
3370704
10573
492
9500
Lendvai Péter Gergely (1977-): Pantomim III., 2002. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A jelzéssel, hajtásnyommal, 70×50 cm
3369550
10574
492
László Gyula (1910-1998): Csónakázók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 19,5×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF