Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Koppány Frigyes (?-?): Budapesti háztetők, 1978. Ceruza papír, jelzett, paszpartuban. 16x26 cm
10563.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács Imre (1944-): Mária Terézia. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10564.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kilár István (1935-): Maradványok. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Számozott: 10/75. Paszpartuban. 25×25 cm
10565.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye IV, Hommage a 1956, L. M. (1956-1956) emlékére, 2001. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA II./XV. számozással, 33×60 cm
10566.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lévay Jenő (1954-): Írásba foglalt mozdulatok, 2001. Litográfia, papír, jelzett, 5/10 számozással. 28x38 cm
10567.

Rufpreis:
4 000 HUF

László Elemér (1931-2022), össz. kb. 45 db mű: Portrék, aktok, tájak. Klf. technikák (Szén, pasztell, olaj stb.), klf. hordozók, részben jelzett. Klf. méretekben. Mappában.
10568.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Laloy, Yves (1920-1999), francia művész: Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 23,5x37,5 cm / Screenprint on paper, signed
10569.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Lehoczky József (1957-): Arab harcos harci orrszarvúval, olaj, karton, jelzett, 36×29 cm
10570.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lénárd Lévy Róbert (1879-1936): Csendes vizek. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 17/60. 20x18 cm. Üvegezett fakeretben.
10571.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lukács János (-): Távolban a falu, 1974. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 54x61 cm.
10572.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lendvai Péter Gergely (1977-): Pantomim III., 2002. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A jelzéssel, hajtásnyommal, 70×50 cm
10573.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

László Gyula (1910-1998): Csónakázók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 19,5×29 cm
10574.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF