Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság, 1982. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 28×19,5 cm
10575.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lajos Ferenc (1912-1998): Párkák. Tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 25×32 cm
10576.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lipták György (1951-): Madár. Vegyes technika, papír. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Kissé sérült paszpartuban. 26,5x17,5 cm
10577.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lukács Gyula: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 43x31,5 cm
10578.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lőrincze Miklós (1943-2016): K. GY. portréja. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 40x29,5 cm
10579.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lendvay Zsigmond (1921-2010): Beethoven arcképe. Kréta, papír, jelzett, 21x15 cm.
10580.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lux Antal (1935-): Virágcsillag (Blumenstern), 1973. Színes szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat (Probedruck). 37x33 cm.
10581.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Lendvay Zsigmond (1921-2010): Fiatal hölgy arcképe. Kréta, papír, jelzett, 21x15 cm.
10582.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lajos Ferenc (1912-1998): Mesetáj. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 32,5×23 cm
10583.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10584.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Muhits Sándor (1882-1956): Magyar nóta, Díszítő Művészet, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×24 cm
10585.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikes István József (1936-1983): Képzőművészeti világhét Magyarországon, 1978. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm
10586.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF