Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3365154
10575
492
Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság, 1982. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 28×19,5 cm
3365147
10576
492
Lajos Ferenc (1912-1998): Párkák. Tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 25×32 cm
3368416
10577
492
Lipták György (1951-): Madár. Vegyes technika, papír. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Kissé sérült paszpartuban. 26,5x17,5 cm
3334235
10578
492
Lukács Gyula: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 43x31,5 cm
3330606
10579
492
Lőrincze Miklós (1943-2016): K. GY. portréja. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 40x29,5 cm
3335120
10580
492
Lendvay Zsigmond (1921-2010): Beethoven arcképe. Kréta, papír, jelzett, 21x15 cm.
2968356
10581
492
30000
Lux Antal (1935-): Virágcsillag (Blumenstern), 1973. Színes szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat (Probedruck). 37x33 cm.
3335123
10582
492
Lendvay Zsigmond (1921-2010): Fiatal hölgy arcképe. Kréta, papír, jelzett, 21x15 cm. 3283978
10583
492
Lajos Ferenc (1912-1998): Mesetáj. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 32,5×23 cm
3282978
10584
492
Lévay István: Idős pár. Akvarell, papír, jbl: Lévay István 1958. 29,5x 21 cm, keretben, keret sérült, javítható.
3152994
10585
492
Muhits Sándor (1882-1956): Magyar nóta, Díszítő Művészet, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×24 cm
3343241
10586
492
Mikes István József (1936-1983): Képzőművészeti világhét Magyarországon, 1978. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF