Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3230905
10551
492
28000
3144262
10552
492
Koppány Frigyes (?-?): Labirintus, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 15x15 cm
3265553
10553
492
Klement Zoltán (1967-): Üvegcsével. Linómetszet papír, jelzett. 10x9 cm
3057046
10554
492
3155911
10555
492
3145769
10556
492
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 14x14 cm 3145774
10557
492
Koppány Frigyes (?-?): Zászlók, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
3209420
10558
492
Kórusz József (1927-2010): Dunapart tehenekkel. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (75/100). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27x39,5 cm
3208866
10559
492
Kovács Péter Balázs (1955-): Conference. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3208784
10560
492
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3208174
10561
492
3200
Komjáti Ilona (- 1998?): Fűzfák (legelésző ló), 1962. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (69/100), 17x13,5 cm
3242652
10562
492
30000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Geometrikus kompozíció- Vegyes technika, applikáció, fa, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF