Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3360508
10702
492
Pap Gyula (1899-1983): Vízparti táj (Dunakanyar?). Linómetszet, papír. Jelzett. 26x35 cm.
3360651
10703
492
Paulovits Pál (1892-1975): Parti nyárfa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 33×42 cm
3359039
10704
492
Paulovits Pál (1892-1975): Velencei részlet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sérült, foltos, feltekerve, 35×25 cm
3356334
10705
492
Pleidell János (1915-2007): Vöröskereszt. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Sérült, foltos. 51x36 cm.
3356307
10706
492
Prokop Péter (1919-2003): Expresszív arckép. Linómetszet, papír, jelezve jobbra lent. 14×7,5 cm
3356310
10707
492
Prokop Péter (1919-2003): Siratás. Linómetszet, papír, jelezve jobbra lent. 24,5×18,5 cm
3320784
10708
492
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Balerina. Tempera, karton, jelzett, fakeretben, 51×40,5 cm
3334880
10709
492
Pásztor Gábor (1933-2012): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
3333382
10710
492
60000
Prokop Péter (1919-2003): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 48×59 cm
3316160
10711
492
Ponyi jelzéssel: Emberi sorsok Madách I. Línómetszet 10/3 sorszámozott, jelzett, üvegezett keretben 47x32 cm
3299746
10712
492
Pásztor Gábor (1933-2012): III. Károly 1711-1740. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
3287837
10713
492
Abel Pann (1883-1963): Vízözön. Színes litográfia, papír, jelzett, lap tetején apró felületi sérülések, 27,5×22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF