Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3359517
10739
492
Rados Jenő (1895?1992): Női akt tanulmányok. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm 3186682
10740
492
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal. 59,5x40 cm
3360272
10741
492
Rác András (1926-2013): Csendélet. Tus, papír, jelzett. 40,5x29,5 cm
3360291
10742
492
Rác András (1926-2013): Páva. Zománcfesték, akvarell, papír. Jelzett halványan. 19x30 cm
3357756
10743
492
3244278
10744
492
28000
2942683
10745
492
3222827
10746
492
14000
3371159
10747
492
Sarkadi Emil (1881-1908): Illusztráció (Oscar Wilde: Salome c. műhöz), nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×8 cm 2828311
10748
492
3200
Sinkó István (1951-): Az egerek (...). Akril, ofszet nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu hátoldalán a művész bélyegzőjével, 17×36 cm
3377184
10750
492
Sáros András Miklós (1945-): A két munkáspárt egyesülése. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
3343349
10751
492
Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz VIII., 2007. Szerigráfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. Lapszéli apró szakadással. 53×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF