Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Rados Jenő (1895?1992): Női akt tanulmányok. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm
10739.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal. 59,5x40 cm
10740.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rác András (1926-2013): Csendélet. Tus, papír, jelzett. 40,5x29,5 cm
10741.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rác András (1926-2013): Páva. Zománcfesték, akvarell, papír. Jelzett halványan. 19x30 cm
10742.

Rufpreis:
10 000 HUF

10743.

Rufpreis:
4 000 HUF

10744.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10745.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10746.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Sarkadi Emil (1881-1908): Illusztráció (Oscar Wilde: Salome c. műhöz), nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×8 cm
10747.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Sinkó István (1951-): Az egerek (...). Akril, ofszet nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu hátoldalán a művész bélyegzőjével, 17×36 cm
10748.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Sáros András Miklós (1945-): A két munkáspárt egyesülése. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10750.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz VIII., 2007. Szerigráfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. Lapszéli apró szakadással. 53×40 cm
10751.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF