Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3375911
10752
492
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó mandula. Linómetszet, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással és törésnyommal. 40×52,5 cm
3375915
10753
492
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzás. Linómetszet, papír, jelzett. Hátoldalán a művész pecsétjével és törésnyomokkal. 36,5×51 cm
3371303
10754
492
3800
Simon Zoltán (1950-): Pap-sziget. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány EA. IV./II. számozással. Üvegezett fakeretben. 22,5x18 cm
3371300
10755
492
3800
Simon Zoltán (1950-): Szentendre. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány EA. III./I. számozással. Üvegezett fakeretben. 24x17,5 cm
3371297
10756
492
3800
Simon Zoltán (1950-): Szentendre. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány EA. VII./III. számozással. Üvegezett fakeretben. 18,5x26 cm 2879487
10757
492
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül, 39x49cm 2626872
10758
492
3370254
10760
492
Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője: Katedrális. 1916. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x22 cm 2674033
10761
492
Simonyi Emő (1943-): Álom, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 62x46 cm
3286748
10762
492
2200
Uno Svensson (1929-2012), svéd művész: Les reves numérotés, 1997. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (84/150), lap széle kissé foltos, 40x65 cm
3252114
10763
492
Sáros András (1912-1983): Faluvége, Akvarell, papír. Üvegezett, keretben. üveg repedt 24x36 cm.
3018331
10764
492
24000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 41x53,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF