Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10441.

Rufpreis:
10 000 HUF

10442.

Rufpreis:
10 000 HUF

10443.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Iványi Katalin (1924-2009) Alakok. Olaj, papír, jelzett 16,5x23 cm Keretben
10444.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jakab Imre (1937-): Reperto (reliquia). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/4). 30x22 cm
10445.

Rufpreis:
4 000 HUF

Józsa Károly (1872-1929): Adolf von Menzel műtermében, fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x13 cm.
10446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Juhász Erika (1926-2018): Kévét hordó lányok. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 50x60 cm
10447.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10448.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Juris Ibolya (1923-1997): Pireus (Pireusz). Vegyes technika, papír, jelzett, 22,5×32 cm
10449.

Rufpreis:
2 400 HUF

Keöpeczi Sebestyén József (1878-1964): 2 db mű (cím nélkül). Vegyes technika, papír, az egyik jelzett, 13x13 cm és 11,5x11,5 cm.  Keöpeczi (néhol köpeczi) Sebestyén József (Szék, 1878 - Kolozsvár, 1964) erdélyi címerművész, heraldikus, genealógus; 1903 és 1914 között Kolozsváron a Genealógiai Füzetek c. folyóirat szerkesztője; őt kérték fel a Magyar Királyság új középcímerének és pecsétjének megtervezésére, valamint 1916-ban IV. Károly koronázási ünnepsége díszleteinek megtervezésében is részt vett; az I. világháborúban a Székely Hadosztály tagja volt, majd román fogságba került; 1921-ben I. Ferdinánd román király felkérésére ő tervezte meg a Román Királyság címerét.
10450.

Keöpeczi Sebestyén József (1878-1964): 2 db mű (cím nélkül). Vegyes technika, papír, az egyik jelzett, 13x13 cm és 11,5x11,5 cm.

Keöpeczi (néhol köpeczi) Sebestyén József (Szék, 1878 - Kolozsvár, 1964) erdélyi címerművész, heraldikus, genealógus; 1903 és 1914 között Kolozsváron a Genealógiai Füzetek c. folyóirat szerkesztője; őt kérték fel a Magyar Királyság új középcímerének és pecsétjének megtervezésére, valamint 1916-ban IV. Károly koronázási ünnepsége díszleteinek megtervezésében is részt vett; az I. világháborúban a Székely Hadosztály tagja volt, majd román fogságba került; 1921-ben I. Ferdinánd román király felkérésére ő tervezte meg a Román Királyság címerét.

Rufpreis:
12 000 HUF

Keöpeczi Sebestyén József (1878-1964): Hölgyek (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, 13,5x8,5 cm.  Keöpeczi (néhol köpeczi) Sebestyén József (Szék, 1878 - Kolozsvár, 1964) erdélyi címerművész, heraldikus, genealógus; 1903 és 1914 között Kolozsváron a Genealógiai Füzetek c. folyóirat szerkesztője; őt kérték fel a Magyar Királyság új középcímerének és pecsétjének megtervezésére, valamint 1916-ban IV. Károly koronázási ünnepsége díszleteinek megtervezésében is részt vett; az I. világháborúban a Székely Hadosztály tagja volt, majd román fogságba került; 1921-ben I. Ferdinánd román király felkérésére ő tervezte meg a Román Királyság címerét.
10451.

Keöpeczi Sebestyén József (1878-1964): Hölgyek (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, 13,5x8,5 cm.

Rufpreis:
6 000 HUF

Koch Ernő (1898-1970): Budapesti panoráma, 1940. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 23,5×33 cm
10452.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF