Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3325400
10465
492
Klossy Irén (1943-): 4 db rajz. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 11x15 (x4) cm 2819193
10466
492
19000
3194013
10467
492
3200
Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm
3378467
10468
492
15000
Kondor László (1901-1963): Muraszombati svájci sapkás (karikaturisztikus portré), 1959. Szén, papír, jelezve balra lent (Kondor, Murska Sobota), üvegezett fakeretben, 35,5×28 cm 3377734
10469
492
3800
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. 24x30 cm Üvegezett keretben 3377639
10470
492
28000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 93/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 43x39 cm
3377171
10471
492
Konstantin László (1930-): 1919-es kommunisták az újjáépítésért. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm
3377175
10472
492
Kondor Lajos (1926-2006): A csepeli munkások gyűlése, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 3376962
10473
492
Kelemen Pál (1942-1999): Szürrealista kép női akttal, 1996. Vegyes technika, papír. Kissé foltos. Törésnyomokkal. 42×29,5 cm 3376970
10474
492
Kelemen Pál (1942-1999): Szürrealista kép, 1996. Vegyes technika, papír. Paszpartuban. 36×25 cm 3376169
10475
492
Keleti (Kelety) Gábor (1870-?): Vízparti táj (Balaton?), olaj, karton, jelzés nélkül, 25×34 cm
3375617
10476
492
3800
Kórusz József (1927-2010): Zivatar előtt (vitorlás). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF