Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Új magyar népművészet, 2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, sorszámozott 3/3, lapméret: 44x32 cm. Kis beszakadással és gyűrődéssel a szélén
10025.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10026.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Ivóverseny. Kollázs, papír. Jelzett (Tibi). 51x41 cm.
10027.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Kakas fej, 1958. Kréta, tus, papír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 26×39 cm.
10028.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
11

Ádám Zoltán (1959-2022): Akció, 1996. Olaj, filctoll, karton, jelzett a hátoldalán. 60,5×29 cm.
10029.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Győri István (1957-): Ars poetica, 1993. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x47 cm
10030.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ghyczy György (1953-): Lao-ce meglátta az Alphát, 2013. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán művész címkéjén feliratozott. 110x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10031.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kiss Elek (1938-1995): "Őseink futva is hágtak". Olaj, farost. Jelezve jobbra középen, hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.104x91 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10032.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Magyar József (1957-): Angyalok. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 120x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10033.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Vecsési Sándor (1930-2015): Az elmúlt tél, 1973. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vecsési Sándor autográf feliratával. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10034.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Pállya Celesztin (1864-1948): Piac. Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán Országos Magyar Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzésével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 12,5x14,5 cm
10035.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
19

Ujváry Ignác (1860-1927): Velencei részlet gondolással, 1913. Olaj, fa, jelezve balra lent, hátoldalán Ujváry Ignác autográf feliratával. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Szélein kisebb sérülésekkel. 31x41,5 cm
10036.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF