ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Új magyar népművészet, 2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, sorszámozott 3/3, lapméret: 44x32 cm. Kis beszakadással és gyűrődéssel a szélén
Ghyczy György (1953-): Lao-ce meglátta az Alphát, 2013. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán művész címkéjén feliratozott. 110x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kiss Elek (1938-1995): "Őseink futva is hágtak". Olaj, farost. Jelezve jobbra középen, hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.104x91 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Magyar József (1957-): Angyalok. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 120x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Vecsési Sándor (1930-2015): Az elmúlt tél, 1973. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vecsési Sándor autográf feliratával. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Pállya Celesztin (1864-1948): Piac. Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán Országos Magyar Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzésével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 12,5x14,5 cm