Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032398
10049
492
13000
3269796
10050
492
26000
Pekáry István (1905-1981): Taormina, Olaszország, Tus, papír, jelezve jobbra lent, . Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm 3316678
10051
492
260000
Lukács János (1952 -2013 ): Fohász, 2003, olaj, vászon, 140 x 100 cm, Jelezve balra lent: Lukács J 2003, hátoldalon: Fohász, Lukács János autográf felirattal. Minimális felületi sérüléssel. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3174394
10052
492
44000
Gábor Jenő (1893-1968): Koldus asszony, 1945. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Aukcionálva: BÁV Rt. 52. Ékszer Aukció/105. Festmény Aukció, Műtárgy Aukció/4. Néprajzi Aukció - Tavaszi aukció, 2000, 378. tétel. Hátoldalán BÁV raglapokkal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 20x13,5 cm
3061126
10053
492
26000
3073734
10054
492
42000
Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40). 3073197
10055
492
22000
3073725
10056
492
26000
3073202
10057
492
22000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x18 cm
3079783
10058
492
120000
3159134
10059
492
95000
Kántor Andor (1901-1990): Csendélet ikonnal, 1963. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor 63. 70x90 cm. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben.
3159566
10060
492
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF