Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

10049.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Pekáry István (1905-1981): Taormina, Olaszország, Tus, papír, jelezve jobbra lent, . Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm
10050.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Lukács János (1952 -2013 ): Fohász, 2003, olaj, vászon, 140 x 100 cm, Jelezve balra lent: Lukács J 2003, hátoldalon: Fohász, Lukács János autográf felirattal. Minimális felületi sérüléssel. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10051.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Gábor Jenő (1893-1968): Koldus asszony, 1945. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Aukcionálva: BÁV Rt. 52. Ékszer Aukció/105. Festmény Aukció, Műtárgy Aukció/4. Néprajzi Aukció - Tavaszi aukció, 2000, 378. tétel. Hátoldalán BÁV raglapokkal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 20x13,5 cm
10052.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10053.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10054.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10055.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10056.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x18 cm
10057.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10058.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Kántor Andor (1901-1990): Csendélet ikonnal, 1963. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor 63. 70x90 cm. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben.
10059.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10060.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF