Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3378100
10343
492
Garay Ákos (1866-1952): Juhászok, Tus, papír, jelzett 12x16 cm 3343336
10344
492
9500
Győrffy Sándor (1951-): Változók és állandók, 4.a., 2022. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./II. jelzéssel. 57x44 cm. / screenprint on paper, signed, artist's proof
3377369
10345
492
Góth Móric (1873-1944): Portré (önarckép?). Rézkarc, papír. Jelezve jobbra lent. Balra lent Góth Móric autográf ajándékozási soraival Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író, újságíró lánya, Gerő Zsófia (1895-1966) részére. 17,5x10,5 cm. Üvegezett fakeretben. Ritka! 3377209
10346
492
Gacs Gábor (1930-2019): Analfabéták oktatása. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
3377140
10347
492
Gubis Mihály (1948-2006): Kompozíció, 1987. Ofszet nyomat, papír. Jelzett és számozott (140/200). 20x20 cm. Az 1987-ben kiadott Aknay, Bereznay, Gubis mappából. Lap alján kisebb törésnyommal.
3376992
10348
492
Gy. Molnár István (1933-2010): Kis sziget. Rézkarc, papír, jelzett. 18x28,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3376712
10349
492
24000
Gertler Tibor (1902-1991): Női portré, 1967. Tus, papír, jelezve balra lent hagyatéki pecséttel. Néhány kevés apró folttal. 49x39 cm. Fakeretben.
3376728
10350
492
Győrffy Sándor (1951-): Hommage á A.S. (Alekszandr Szolzsenyicin/Aleksandr Solzhenitsyn) I., 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány és próbanyomat E.A. I/V számozással. 58x43,5 cm. Fakeretben. / serigraphy on paper, signed, proof print and artist's proof E.A. I/V, framed 3376279
10351
492
Görög Rezső (1930-): Tihany (Balaton vitorlásokkal). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 57×83 cm 3375934
10352
492
Gergely Sándor (?-): Táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
3375598
10353
492
Gábris Béla (?-?): Őszi táj. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 70×100 cm
3372712
10354
492
Győry Miklós (1905-1995): Dunapart, Budapest, 1954. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF