Barcsay Jenő (1900-1988): Szürke kép. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 28,5×58 cm. , üvegezett fakeretben / serigraphy on paper, signed, framed
Győrffy Sándor (1951-): Diagonális No. 21, 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 109. oldal. 30×30 cm. / Sándor Győrffy (1951-): Diagonális No. 21, 2013. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata (The Moment of silence). Festmények (Paintings) 1987-2013, page 109. 30x30 cm.
Ottó László (1966-): Origo-metrum + space [20200529]. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 60x60 cm. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a 'gruppe konkret' (Bonn) tagja. / Laszlo Otto (1966-): Origo-metrum + space [20200529]. Acrylic on canvas, signed on the reverse. 60x60 cm.
Dréher János (1952-): Változás I. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattaé. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kovács Attila (1938-2017): Geometria, 1969. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (36/75) a hátoldalán, lapméret: 29,5x84 cm. Ritka, korai grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (36/75) on the reverse
Záborszky Gábor (1950-2023): A műhely szelleme. Vas- és aranynyomat, merített papír. Jelzett, művészpéldány AP IV/Iv számozással.. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
9 német művész, 1978. Böhm, Gonschior, Gräsel, Gutbub, Heerich, Prager, Klingbeil, Mields, Nemeczek. Kilenc lapból álló teljes mappa Walter Witt előszavával. Szitanyomat, papír. 345× 290 mm. Jelzés nélkül, hátoldalán a művészek neveivel feliratozott. Kiadói karton borítóban, borítón számozott: 152/250. Komplett!
Bak Imre (1939-2022): Geometria és gesztus (cím nélkül), 1980-as évek. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 55x55 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, unsigned, framed
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, framed, 29x19,5 cm