Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Kéri Mihály (1949-). Kompozíció, 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 60×60 cm
10013.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Barcsay Jenő (1900-1988): Szürke kép. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 28,5×58 cm. , üvegezett fakeretben / serigraphy on paper, signed, framed
10014.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Deim Pál (1932-2016): Antagonizmus, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (17/100), üvegezett fakeretben, 52×34 cm / serigraphy on paper, signed, framed
10015.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Győrffy Sándor (1951-): Diagonális No. 21, 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 109. oldal. 30×30 cm. / Sándor Győrffy (1951-): Diagonális No. 21, 2013. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata (The Moment of silence). Festmények (Paintings) 1987-2013, page 109. 30x30 cm.
10016.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

ifj. Koffán Károly (1940-): Ellhip-301-R-040, 2015. Computer print, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 90x90 cm. Egyedi darab!
10017.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ottó László (1966-): Origo-metrum + space [20200529]. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 60x60 cm. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a 'gruppe konkret' (Bonn) tagja. / Laszlo Otto (1966-): Origo-metrum + space [20200529]. Acrylic on canvas, signed on the reverse. 60x60 cm.
10018.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

Dréher János (1952-): Változás I. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattaé. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10019.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Kovács Attila (1938-2017): Geometria, 1969. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (36/75) a hátoldalán, lapméret: 29,5x84 cm. Ritka, korai grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (36/75) on the reverse
10020.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Záborszky Gábor (1950-2023): A műhely szelleme. Vas- és aranynyomat, merített papír. Jelzett, művészpéldány AP IV/Iv számozással.. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
10021.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

9 német művész, 1978. Böhm, Gonschior, Gräsel, Gutbub, Heerich, Prager, Klingbeil, Mields, Nemeczek. Kilenc lapból álló teljes mappa Walter Witt előszavával. Szitanyomat, papír. 345× 290 mm. Jelzés nélkül, hátoldalán a művészek neveivel feliratozott. Kiadói karton borítóban, borítón számozott: 152/250. Komplett!
10022.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Bak Imre (1939-2022): Geometria és gesztus (cím nélkül), 1980-as évek. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 55x55 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, unsigned, framed
10023.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, framed, 29x19,5 cm
10024.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF