Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Bordás Ferenc (1911-1982): Rodostó. Fametszet, papír, jelzett, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 35×50 cm
10157.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bachmann Károly (1874-1924): Csendélet, 1910. Olaj, fatábla, a hátoldalán jelzett és később 1936-os datálású raglappal. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 12×16,5 cm
10158.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
11

Bukovenszky László (-): Önarckép festőecsetekkel. Olaj, farost, jelzett. 70x60 cm
10159.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bényi László (1909-2004): Virágzó fák. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Bényi László autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10161.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Breznay József (1916-): Virágok. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérülésekkel és apró foltokkal, 20×21,5 cm
10162.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Borda János (1908-1978): Art deco hölgy kalapban, 1930-as évek. Szén, papír, jelezve jobbra fent, lapszéli apró szakadásokkal, 54x38 cm.
10163.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borda János (1908-1978): Női akt, 1930-as évek. Szén, papír, jelezve jobbra fent, lap széle kissé sérült, 55x37 cm.
10164.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Borda János (1908-1978): Alaktanulmányok, 1935. Lavírozott tus, papír, jelezve jobbra fent, 30x44 cm.
10165.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Borda János (1908-1978): Olvasó szerzetes, 1931. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent, lap bal alsó sarkában apró sérüléssel, 50x35 cm.
10166.

Rufpreis:
5 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Kirándulók, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18x29,5 cm
10168.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Atmoszférikus táj, 1995. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x32 cm
10169.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Őszi táj, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x31,5 cm
10170.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF