Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3369629
10157
492
Bordás Ferenc (1911-1982): Rodostó. Fametszet, papír, jelzett, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 35×50 cm
3369467
10158
492
Bachmann Károly (1874-1924): Csendélet, 1910. Olaj, fatábla, a hátoldalán jelzett és később 1936-os datálású raglappal. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 12×16,5 cm 3368275
10159
492
Bukovenszky László (-): Önarckép festőecsetekkel. Olaj, farost, jelzett. 70x60 cm
3307945
10161
492
60000
Bényi László (1909-2004): Virágzó fák. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Bényi László autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 60×80 cm
3368757
10162
492
3200
Breznay József (1916-): Virágok. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérülésekkel és apró foltokkal, 20×21,5 cm 3368569
10163
492
Borda János (1908-1978): Art deco hölgy kalapban, 1930-as évek. Szén, papír, jelezve jobbra fent, lapszéli apró szakadásokkal, 54x38 cm.
3368565
10164
492
Borda János (1908-1978): Női akt, 1930-as évek. Szén, papír, jelezve jobbra fent, lap széle kissé sérült, 55x37 cm. 3368561
10165
492
Borda János (1908-1978): Alaktanulmányok, 1935. Lavírozott tus, papír, jelezve jobbra fent, 30x44 cm. 3368529
10166
492
Borda János (1908-1978): Olvasó szerzetes, 1931. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent, lap bal alsó sarkában apró sérüléssel, 50x35 cm. 3350694
10168
492
Balázs György (1927-2015): Kirándulók, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18x29,5 cm
3350699
10169
492
Balázs György (1927-2015): Atmoszférikus táj, 1995. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x32 cm
3350702
10170
492
Balázs György (1927-2015): Őszi táj, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x31,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF