Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Bak Péter (1950-): A Dunánál. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. fakeretben, 49x69 cm
10133.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bertalan Miklós: Szobarészlet., Olaj, karton jelzett 80x60 cm Sérült keretben
10134.

Rufpreis:
10 000 HUF

B. Hajdu László (1926-1998): Kitörés a valóságból (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 29,5×41 cm
10135.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Hajdu László (1926-1998): Virágok és világok (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzés nélkül, 29,5×41 cm
10136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bodnár Imre (1959-): Elvisz az angyal, 1996. Vaskarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XV. számozással. Kissé sérült paszpartuban. 70×49 cm
10137.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bubelényi László (1953-2018): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
10138.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Boldizsár István (1897-1984): Faluvége, 1929. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 20×30 cm
10139.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borda János (1908-1978): Szocreál falkép- vagy plakátterv, 1950. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 27×18,5 cm
10140.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Boldizsár István (1897-1984): Kiskunsági tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5x19 cm.
10141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balla Margit (1947-): Kertlabirintus. Rézkarc, papír, jelzett. Apró gyűrődéssel. Üvegezett fakeretben. 39,5×29 cm.
10142.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Barta István (1892-1976): Vörös-szürke kép. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben. 14x20 cm
10143.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Pánik-Piknik (1990-as évek). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalas Bada Dada plakát. Apró lapszéli sérüléssel. Törésnyomokkal. 42x29,5 cm.
10144.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF