Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3368030
10133
492
Bak Péter (1950-): A Dunánál. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. fakeretben, 49x69 cm
3368032
10134
492
Bertalan Miklós: Szobarészlet., Olaj, karton jelzett 80x60 cm Sérült keretben
3375920
10135
492
B. Hajdu László (1926-1998): Kitörés a valóságból (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 29,5×41 cm 3375924
10136
492
B. Hajdu László (1926-1998): Virágok és világok (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzés nélkül, 29,5×41 cm
3375829
10137
492
Bodnár Imre (1959-): Elvisz az angyal, 1996. Vaskarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XV. számozással. Kissé sérült paszpartuban. 70×49 cm
3375610
10138
492
26000
Bubelényi László (1953-2018): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm 3375334
10139
492
Boldizsár István (1897-1984): Faluvége, 1929. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 20×30 cm
3355473
10140
492
4400
Borda János (1908-1978): Szocreál falkép- vagy plakátterv, 1950. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 27×18,5 cm
3372866
10141
492
Boldizsár István (1897-1984): Kiskunsági tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5x19 cm.
3372259
10142
492
Balla Margit (1947-): Kertlabirintus. Rézkarc, papír, jelzett. Apró gyűrődéssel. Üvegezett fakeretben. 39,5×29 cm. 3371735
10143
492
Barta István (1892-1976): Vörös-szürke kép. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben. 14x20 cm
3371562
10144
492
15000
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Pánik-Piknik (1990-as évek). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalas Bada Dada plakát. Apró lapszéli sérüléssel. Törésnyomokkal. 42x29,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF