Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Benyovszky István (1898-1969): Lóverseny. Akvarell, tus, papír, ,jelzett, 16x29 cm
10121.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bortnyik Sándor (1893-1976): Áldozás, nyomat, paszpartuban 15x13 cm
10122.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bencze László (1907-1992): Portré (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett. Képcsarnok Vállalat meghívóján. 12×9,5 cm.
10123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bak Imre (1939-2022): Kompozíció (cím nélkül), 1970. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 10x15 cm
10124.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Berkes Antal (1874-1938): Berkes Ilona kalapos arcképe. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 42x32,5 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben.
10125.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Butak András (1948-2021): Fény Csepp III/VI, 1996. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán feliratozott. 25,5x36,5 cm
10126.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Bencze László (1907-1992): Alak. Rézkarc, papír, jelzett, 23×10 cm
10127.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Havas táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29x39 cm
10128.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Lear király (illusztráció). Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 18x13 cm
10129.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Baróthi Ádám (1945-): Bethlen Gábor portréja. Fametszet, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva. 21,5x17 cm
10130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Vizimalom. Rézkarc, papír, jelzett, 18×28 cm. Üvegezett fakeretben.
10131.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár Árpád (1931-2004): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/22), üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10132.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF