Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3378455
10121
492
Benyovszky István (1898-1969): Lóverseny. Akvarell, tus, papír, ,jelzett, 16x29 cm 3367554
10122
492
Bortnyik Sándor (1893-1976): Áldozás, nyomat, paszpartuban 15x13 cm 3368680
10123
492
Bencze László (1907-1992): Portré (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett. Képcsarnok Vállalat meghívóján. 12×9,5 cm. 3371629
10124
492
Bak Imre (1939-2022): Kompozíció (cím nélkül), 1970. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 10x15 cm 3335663
10125
492
180000
Berkes Antal (1874-1938): Berkes Ilona kalapos arcképe. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 42x32,5 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben.
3343270
10126
492
11000
Butak András (1948-2021): Fény Csepp III/VI, 1996. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán feliratozott. 25,5x36,5 cm 2498396
10127
492
Bencze László (1907-1992): Alak. Rézkarc, papír, jelzett, 23×10 cm 3378515
10128
492
Bordás Ferenc (1911-1982): Havas táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29x39 cm
3377842
10129
492
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Lear király (illusztráció). Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 18x13 cm
3377163
10130
492
Baróthi Ádám (1945-): Bethlen Gábor portréja. Fametszet, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva. 21,5x17 cm
3376994
10131
492
Boldizsár István (1897-1984): Vizimalom. Rézkarc, papír, jelzett, 18×28 cm. Üvegezett fakeretben.
3376138
10132
492
Bognár Árpád (1931-2004): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/22), üvegezett fakeretben, 29×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF