Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3333396
10109
492
28000
Böröczky Ferenc (1921-2004): Kislány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 50×40 cm
3332244
10110
492
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, lapszélei apró foltokkal, 19×30 cm
3331298
10111
492
Boér Lenke (1885-1956): Politor (reklám rajz). Ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lap széle kissé sérült. 30x23,5 cm
3330736
10112
492
14000
Bódis József (XX. sz. második fele): Táncos hölgy. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 96×67 cm
3317793
10113
492
B. Hajdú László (1926-1998): Táj házakkal, 1970-es évek. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23×15 cm
3315296
10114
492
Barta István (1892-1976): Békegalamb 1952. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 13x11 cm 3315295
10115
492
Barta István (1892-1976): Kompozíció 1930. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 14x20 cm
3315294
10116
492
Barta István (1892-1976): Kompozíció 1964. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 21x15 cm
3314985
10117
492
Barcsay Jenő (1900-1989): Portré tanulmány. Szitanyomat, papír, jelzett, 11×13,5 cm 3355406
10118
492
Bakti Éva (-): Grand Canyon. Olaj, farost. Fakeretben. 20×15 cm
3288174
10119
492
3200
Butak András (1948-2021): Bizonytalan utak, 1989. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA VII./XV. számozással. 10x15 cm.
3308693
10120
492
9500
Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció (cím nélkül), 1965. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Hátoldala meghívó 1965-ben rendezett kiállítására, egyik sarkába kisebb törésnyommal, 15x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF