Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Böröczky Ferenc (1921-2004): Kislány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 50×40 cm
10109.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, lapszélei apró foltokkal, 19×30 cm
10110.

Rufpreis:
8 000 HUF

Boér Lenke (1885-1956): Politor (reklám rajz). Ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lap széle kissé sérült. 30x23,5 cm
10111.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bódis József (XX. sz. második fele): Táncos hölgy. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 96×67 cm
10112.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

B. Hajdú László (1926-1998): Táj házakkal, 1970-es évek. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23×15 cm
10113.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Barta István (1892-1976): Békegalamb 1952. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 13x11 cm
10114.

Rufpreis:
8 000 HUF

Barta István (1892-1976): Kompozíció 1930. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 14x20 cm
10115.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Barta István (1892-1976): Kompozíció 1964. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 21x15 cm
10116.

Rufpreis:
12 000 HUF

Barcsay Jenő (1900-1989): Portré tanulmány. Szitanyomat, papír, jelzett, 11×13,5 cm
10117.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bakti Éva (-): Grand Canyon. Olaj, farost. Fakeretben. 20×15 cm
10118.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Butak András (1948-2021): Bizonytalan utak, 1989. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA VII./XV. számozással. 10x15 cm.
10119.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció (cím nélkül), 1965. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Hátoldala meghívó 1965-ben rendezett kiállítására, egyik sarkába kisebb törésnyommal, 15x10 cm
10120.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF