Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 899
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3371973
10085
492
Ábrahám Rafael (1929-2014): Mesterségek dicsérete, gyógyászat, 1967. Litográfia, papír, jelzett. Ábrahám Rafael autográf ajánlásával. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 41×50 cm
3378509
10086
492
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli kisebb foltokkal. Üvegezett fakeretben. 32×41 cm 3371128
10087
492
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Mediterrán jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. 20,5×29 cm. Üvegezett fakeretben.
3369478
10088
492
Agonás Péter (1937-): Velence, 2011. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 19×27 cm
3369155
10089
492
Al-Tayeb Al-Hajj/Hadj (-), szudáni művész: Zenészek. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Jelezve középen lent. 31,5x23,5 cm 3369157
10090
492
Al-Tayeb Al-Hajj/Hadj (-), szudáni művész: Pár. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Jelezve középen lent. 32x27 cm 3369159
10091
492
Al-Tayeb Al-Hajj/Hadj (-), szudáni művész: A dobos. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Jelezve balra lent. 32x22,5 cm 3368019
10092
492
Antal Éva: Virágok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 36x17 cm 3345616
10093
492
Almási Gertrúd (1951-2021): A föld színe, 1995. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x70 cm
3224096
10094
492
75000
3368001
10095
492
Aczél Ilona (1929-2000): Konstukció. Tus, toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x32 cm.
3368002
10096
492
Aczél Ilona (1929-2000): Táj. Tus, toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x25 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF