Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 899

Ábrahám Rafael (1929-2014): Mesterségek dicsérete, gyógyászat, 1967. Litográfia, papír, jelzett. Ábrahám Rafael autográf ajánlásával. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 41×50 cm
10085.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli kisebb foltokkal. Üvegezett fakeretben. 32×41 cm
10086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Mediterrán jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. 20,5×29 cm. Üvegezett fakeretben.
10087.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Agonás Péter (1937-): Velence, 2011. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 19×27 cm
10088.

Rufpreis:
5 000 HUF

Al-Tayeb Al-Hajj/Hadj (-), szudáni művész: Zenészek. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Jelezve középen lent. 31,5x23,5 cm
10089.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Al-Tayeb Al-Hajj/Hadj (-), szudáni művész: Pár. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Jelezve középen lent. 32x27 cm
10090.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Al-Tayeb Al-Hajj/Hadj (-), szudáni művész: A dobos. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Jelezve balra lent. 32x22,5 cm
10091.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Antal Éva: Virágok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 36x17 cm
10092.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Almási Gertrúd (1951-2021): A föld színe, 1995. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x70 cm
10093.

Rufpreis:
10 000 HUF

10094.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Aczél Ilona (1929-2000): Konstukció. Tus, toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x32 cm.
10095.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Táj. Tus, toll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x25 cm.
10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF