Ábrahám Rafael (1929-2014): Mesterségek dicsérete, gyógyászat, 1967. Litográfia, papír, jelzett. Ábrahám Rafael autográf ajánlásával. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 41×50 cm