Barczi Pál (1933-2003): Dombtetőn, 1967. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (5/10). Barczi Pál Szekrényesi Lajos költőnek szóló autográf ajánlásával 1970-ből. Kissé foltos. 18,5×21,5 cm. Üvegezett fakeretben.