Makoldy Sándor (1890-1957): Yolland Arthur irodalomtörténész, magyar bajnok teniszező, labdarúgó, edző és magyar nemzetközi labdarúgó-játékvezető portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x12 cm