Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3324185
11417
486
4600
cca 1930 Altwasser kaspó, jelzett, kopással, m: 12,5 cm 3324181
11418
486
cca 1900 Franz Walter Karlsbad kiöntő, fogóhiánnyal, jelzett, m: 10 cm
3324176
11419
486
Kínai porcelán figura, jelzett, kézzel festett, m: 15,5 cm
3323811
11420
486
Kézzel festett kínai dísztál, jelzett, tartón, d: 20 cm
3325780
11421
486
4 darab bross és medál, 3 db porcelán, 1 db zománcozott, közte jelzett, d: 5 cm alatt
3327886
11422
486
Johann Haviland váza, ezüst (Ag) szerelékezéssel, sorszámos: 1000/600, jelzett,kis kopással, m: 9 cm 3326077
11423
486
cca 19. sz vége, 2 darab Karlsbad csésze alátéttel. Kopott, egyik alátéten repedéssel, d: 9,5 cm
3327976
11424
486
Kőbányai Porcelángyár vízmerítő nő. Jelzés nélkül, festői jelzéssel, m: 18 cm 3327966
11425
486
3800
Aquincum búbos vöcsök. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3326503
11426
486
Wallendorf birkózó medvék. Jelzett, h: 14 cm 3326507
11427
486
Wallendorf birkózó medvék. Jelzett, biszkvit porcelán, h: 14 cm 3328823
11428
486
Höchster Porzellanmanufaktur kínáló, plasztikus kosárfonott mintával, virágmintával, jelzett, hibátlan, 20,5x13,5 cm, certifikáttal, díszdobozban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF