Porzellan

Zahl der Lose: 478

cca 1930 Altwasser kaspó, jelzett, kopással, m: 12,5 cm
11417.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,94

cca 1900 Franz Walter Karlsbad kiöntő, fogóhiánnyal, jelzett, m: 10 cm
11418.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

Kínai porcelán figura, jelzett, kézzel festett, m: 15,5 cm
11419.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Kézzel festett kínai dísztál, jelzett, tartón, d: 20 cm
11420.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

4 darab bross és medál, 3 db porcelán, 1 db zománcozott, közte jelzett, d: 5 cm alatt
11421.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Johann Haviland váza, ezüst (Ag) szerelékezéssel, sorszámos: 1000/600, jelzett,kis kopással, m: 9 cm
11422.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

cca 19. sz vége, 2 darab Karlsbad csésze alátéttel. Kopott, egyik alátéten repedéssel, d: 9,5 cm
11423.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Kőbányai Porcelángyár vízmerítő nő. Jelzés nélkül, festői jelzéssel, m: 18 cm
11424.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Aquincum búbos vöcsök. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11425.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
12,34

Wallendorf birkózó medvék. Jelzett, h: 14 cm
11426.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

Wallendorf birkózó medvék. Jelzett, biszkvit porcelán, h: 14 cm
11427.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

Höchster Porzellanmanufaktur kínáló, plasztikus kosárfonott mintával, virágmintával, jelzett, hibátlan, 20,5x13,5 cm, certifikáttal, díszdobozban.
11428.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF