Porzellan

Zahl der Lose: 478

11441.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

Porcelán petróleumlámpa test, szereléken sérüléssel, m: 18,5 cm
11442.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
12,34

3 darab olasz Egan figura, jelzett, kopott, m: 10 cm alatt
11443.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
12,34

Német bokszer figura, jelzett, 14x12 cm
11444.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Fischer Ignác 3 darab csésze alátéttel, jelzés nélkül, két csésze sérült, ragasztott, hajszálrepedéssel, d: 14,5 cm
11445.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23
36

2 darab historizáló részben kézzel festett porcelánkép, fém keretben, d: 14 cm
11446.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
14,29

Sgrafo Modern német design váza, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
11447.

Rufpreis:
2 800 HUF
9,09

Ens fiú virágcsokorral, jelzett, szirmon sérüléssel, m: 14 cm
11448.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
14,29

Ens lány virágcsokorral, jelzett, szirmon sérüléssel, m: 13 cm
11449.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
14,29

Hummel kerítésnél álló lány, jelzett, restaurált, m: 10 cm
11450.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

Imari 2 darab porcelán váza, kézzel festett, m: 12 cm
11451.

Rufpreis:
2 800 HUF
9,09

3 db antik porcelán kínáló tál. XIX. sz. matricás, jelzés nélkül, 28-40 cm
11452.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF