Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3202672
11441
486
Rosenthal Classic Rose kávé kiöntő és cukordoboz. Plaszikus díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 21 cm 3329552
11442
486
3800
Porcelán petróleumlámpa test, szereléken sérüléssel, m: 18,5 cm 3329542
11443
486
3800
3 darab olasz Egan figura, jelzett, kopott, m: 10 cm alatt
3271233
11444
486
Német bokszer figura, jelzett, 14x12 cm 3300602
11445
486
Fischer Ignác 3 darab csésze alátéttel, jelzés nélkül, két csésze sérült, ragasztott, hajszálrepedéssel, d: 14,5 cm 3301554
11446
486
4400
2 darab historizáló részben kézzel festett porcelánkép, fém keretben, d: 14 cm 3301724
11447
486
Sgrafo Modern német design váza, jelzett, hibátlan, m: 33 cm 3301700
11448
486
4400
Ens fiú virágcsokorral, jelzett, szirmon sérüléssel, m: 14 cm 3301698
11449
486
4400
Ens lány virágcsokorral, jelzett, szirmon sérüléssel, m: 13 cm 3301615
11450
486
Hummel kerítésnél álló lány, jelzett, restaurált, m: 10 cm 3287134
11451
486
Imari 2 darab porcelán váza, kézzel festett, m: 12 cm
3265438
11452
486
3 db antik porcelán kínáló tál. XIX. sz. matricás, jelzés nélkül, 28-40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF