Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3300136
11453
486
Wallendorf sárkánymintás asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 32,5 cm
3323272
11454
486
Ilmenau mintás hiányos mokkás készlet. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
3323268
11455
486
Kahla hagyma mintás hiányos étkészlet. Leveses fedele sérült (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL) 3323090
11456
486
Art deco napozó hölgy. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19x12 cm 3324514
11457
486
4200
5 darab klf kávés kanna, közte Arzberg, stb., m: 18 cm alatt 3324542
11458
486
Wedgwood Barlaston of Etruria "Lugano" 6 darab leveses csésze, jelzett, d: 13 cm 3324430
11459
486
5500
Scheurich space age 3 részes függőkaspó szett, címkével jelzett, 15x13 cm 3324465
11460
486
3200
ASA Selection design kétrészes szószkínáló pár, jelzett, 18x12 cm 3324462
11461
486
3400
Rosenthal "Epoque" 2 darab csésze alátéttel. Terv.: Carla Manco. Jelzett, hibátlan, d: 15 cm 3324412
11462
486
4200
Porcelaine d'Auteuil Paris 4 személyes osztrigakínáló tál szett, klf francia osztriga lelőhelyek megjelölésével díszítve, kis kopással, d: 23,5 cm 3324413
11463
486
Bavaria 6 személyes gyümölcsleveses tál alátéttel készlet, jelzett, hibátlan, d: 16 cm 3324414
11464
486
3200
cca 1940/50 Johann Seltmann egyszemélyes reggeliző szett, jelzett, d: 19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF