Porzellan

Zahl der Lose: 478

Wallendorf sárkánymintás asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 32,5 cm
11453.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Ilmenau mintás hiányos mokkás készlet. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11454.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Kahla hagyma mintás hiányos étkészlet. Leveses fedele sérült (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11455.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Art deco napozó hölgy. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19x12 cm
11456.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

5 darab klf kávés kanna, közte Arzberg, stb., m: 18 cm alatt
11457.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,64

Wedgwood Barlaston of Etruria "Lugano" 6 darab leveses csésze, jelzett, d: 13 cm
11458.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

Scheurich space age 3 részes függőkaspó szett, címkével jelzett, 15x13 cm
11459.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,86

ASA Selection design kétrészes szószkínáló pár, jelzett, 18x12 cm
11460.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,39

Rosenthal "Epoque" 2 darab csésze alátéttel. Terv.: Carla Manco. Jelzett, hibátlan, d: 15 cm
11461.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
11,04

Porcelaine d'Auteuil Paris 4 személyes osztrigakínáló tál szett, klf francia osztriga lelőhelyek megjelölésével díszítve, kis kopással, d: 23,5 cm
11462.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,64

Bavaria 6 személyes gyümölcsleveses tál alátéttel készlet, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
11463.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

cca 1940/50 Johann Seltmann egyszemélyes reggeliző szett, jelzett, d: 19,5 cm
11464.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,39

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF