Porzellan

Zahl der Lose: 478

6 darab vékony porcelán csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, ritka darabokkal.
11429.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 darab kínai bölcs szobor, jelzett, m: 8 cm
11430.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

6 db Wedgewood fajansz tányér. Jelzett, kis kopással 15 cm
11431.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db kínai porcelán szobor, eredeti dobozában, jelzés nélkül. 11 cm
11432.

Rufpreis:
4 000 HUF

Double Phoenix japán dísztál, jelzett, mázrepedéssel, d: 26,5 cm
11433.

Rufpreis:
4 000 HUF

Baba teás készlet porcelán
11434.

Baba teás készlet porcelán

Rufpreis:
4 000 HUF

Jaeger & Co. 8 személyes leveses csésze alátéttel szett, jelzett, minimális kopással, d: 16,5 cm
11435.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

11436.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szecessziós stílusú virágmintás hatoldalas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
11437.

Rufpreis:
2 800 HUF

11438.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11439.

Rufpreis:
3 000 HUF

11440.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF