Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3328203
11429
486
6 darab vékony porcelán csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, ritka darabokkal. 3328589
11430
486
2 darab kínai bölcs szobor, jelzett, m: 8 cm
3327178
11431
486
6 db Wedgewood fajansz tányér. Jelzett, kis kopással 15 cm 3327452
11432
486
3 db kínai porcelán szobor, eredeti dobozában, jelzés nélkül. 11 cm
3328582
11433
486
Double Phoenix japán dísztál, jelzett, mázrepedéssel, d: 26,5 cm
3327183
11434
486
Baba teás készlet porcelán 3329196
11435
486
4200
Jaeger & Co. 8 személyes leveses csésze alátéttel szett, jelzett, minimális kopással, d: 16,5 cm 3328918
11436
486
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, közte ritkább készletekkel. 3302448
11437
486
Szecessziós stílusú virágmintás hatoldalas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
3103605
11438
486
2200
3202696
11439
486
3202663
11440
486
4400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF