Porzellan

Zahl der Lose: 478

Historizáló férfi és nő figura, jelzés nélkül, m: 28-30 cm
11405.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

1873 Szecessziós teás készlet 7 darabja, kannán dátumozással. Repedéssel, pattogzással.
11406.

Rufpreis:
2 000 HUF

Medimpex Budapest 6 részes fűszertartó szett, címeres festéssel, 2 darab sérült, m: 13,5 cm, dobozában.
11407.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

Epiag lányka lúddal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11408.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23
18

Hutschenreuter porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm
11409.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

11410.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

Royal dux lány, galambbal jelzett, hibátlan 12 cm
11411.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

2 db Berlin, Reichstagot ábrázoló porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 8 cm
11412.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

Pataki Piri kézzel festett egyedi porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 13 cm
11413.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Bavaria reggeliző szett, jelzett, kopással, d: 20 cm
11414.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
11,04

6 darab porcelán állatfigura, m: 13 cm alatt
11415.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

Reichenbach modernista fedeles edény, jelzett, d: 15 cm
11416.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF