Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3300074
11405
486
Historizáló férfi és nő figura, jelzés nélkül, m: 28-30 cm 3300079
11406
486
1873 Szecessziós teás készlet 7 darabja, kannán dátumozással. Repedéssel, pattogzással. 3298267
11407
486
Medimpex Budapest 6 részes fűszertartó szett, címeres festéssel, 2 darab sérült, m: 13,5 cm, dobozában. 3325834
11408
486
Epiag lányka lúddal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 3325871
11409
486
Hutschenreuter porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm 3325860
11410
486
3325881
11411
486
Royal dux lány, galambbal jelzett, hibátlan 12 cm 3325815
11412
486
2 db Berlin, Reichstagot ábrázoló porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 8 cm 3325547
11413
486
Pataki Piri kézzel festett egyedi porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 13 cm 3324211
11414
486
3400
Bavaria reggeliző szett, jelzett, kopással, d: 20 cm
3323875
11415
486
6 darab porcelán állatfigura, m: 13 cm alatt 3324200
11416
486
Reichenbach modernista fedeles edény, jelzett, d: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF