Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3273430
11333
486
2 db Goebel cicás porcelán fényképtartó. Festett, jelzett, hibátlan 12x10, 10x8 cm
3177853
11334
486
15000
3326133
11335
486
Haas & Czjzek (& Lippert) porcelángyár (Schlaggenwald) kínáló, jelzett, régi fém tartó nyomaival az alján, jelzett, cca 19. sz. utolsó harmada, 27x23 cm 3329247
11336
486
15000
cca 1920, Csehszlovák pávamintás 115 részes szervírozó készlet. Étkészlet, kávés és teás készlet darabjaiból, sok tányérral. Sorszámozott darabokkal, kopásokkal, sérülésekkel, 1-1 hiánnyal, impozáns méretű készlet. /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3329548
11337
486
14000
Goldscheider jelzéssel osztrák fácánalakos lámpatest, restaurálással, m: 32 cm 3330086
11338
486
Theimer Henrik: kézzel festett porcelán tál, jelzett, datált (1903) , hibátlan d: 25,5 cm
3325906
11339
486
Theimer Henrik: kézzel festett porcelán tál, jelzett, datált (1904) , hibátlan d: 25,5 cm
3323877
11340
486
15000
3324008
11341
486
15000
Hummel mesét olvasó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11 cm 3295793
11342
486
3147913
11343
486
3273761
11344
486
3800
3 db Augarten zöld virágmintás váza és hamutartó, m: 10 cm-ig, d: 12 cm-ig kézzel festett, jelzett, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF