Porzellan

Zahl der Lose: 478

2 db Goebel cicás porcelán fényképtartó. Festett, jelzett, hibátlan 12x10, 10x8 cm
11333.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
58,44

11334.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
48,70

Haas & Czjzek (& Lippert) porcelángyár (Schlaggenwald) kínáló, jelzett, régi fém tartó nyomaival az alján, jelzett, cca 19. sz. utolsó harmada, 27x23 cm
11335.

Rufpreis:
12 000 HUF
38,96

cca 1920, Csehszlovák pávamintás 115 részes szervírozó készlet. Étkészlet, kávés és teás készlet darabjaiból, sok tányérral. Sorszámozott darabokkal, kopásokkal, sérülésekkel, 1-1 hiánnyal, impozáns méretű készlet. /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11336.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
48,70

Goldscheider jelzéssel osztrák fácánalakos lámpatest, restaurálással, m: 32 cm
11337.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
45,45

Theimer Henrik: kézzel festett porcelán tál, jelzett, datált (1903) , hibátlan d: 25,5 cm
11338.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
22,73

Theimer Henrik: kézzel festett porcelán tál, jelzett, datált (1904) , hibátlan d: 25,5 cm
11339.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
22,73

11340.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
48,70

Hummel mesét olvasó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11 cm
11341.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
48,70
13

11342.

Rufpreis:
12 000 HUF
38,96

11343.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

3 db Augarten zöld virágmintás váza és hamutartó, m: 10 cm-ig, d: 12 cm-ig kézzel festett, jelzett, hibátlan
11344.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
12,34

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF