Porzellan

Zahl der Lose: 478

Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan eredeti dobozában 8x8 cm
11261.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm
11262.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay retro süteményes készlet, jelzett, 1 tálon repedéssel, d: 26 cm
11263.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11264.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay virágmintás hamuzó h: 12 cm + Zsolnay Exclusiv pillangó mintás tálka, d: 8,5 cm
11265.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay 4 darab csésze, közte sérüléssel, közte szecessziós kávéházi csésze.
11266.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
11267.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virágmintás gyűrűtartó tálka, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm
11268.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11269.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Zsolnay porcelán bölény, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyommal, 8,5×7 cm
11270.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virágmintás gyűrűtartó tálka, jelzett, d: 8,5 cm
11271.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 darab magyar porcelán bonbonier, közte szecessziós Zsolnay, h: 14 cm alatt
11272.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF