Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3327475
11261
486
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan eredeti dobozában 8x8 cm 3328888
11262
486
Zsolnay pillangó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm 3274531
11263
486
3200
Zsolnay retro süteményes készlet, jelzett, 1 tálon repedéssel, d: 26 cm
3255106
11264
486
Zsolnay labdázó kislány. Jelzett, minimális kopással m: 14 cm
3324624
11265
486
Zsolnay virágmintás hamuzó h: 12 cm + Zsolnay Exclusiv pillangó mintás tálka, d: 8,5 cm
3324664
11266
486
Zsolnay 4 darab csésze, közte sérüléssel, közte szecessziós kávéházi csésze. 3324193
11267
486
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
3326065
11268
486
Zsolnay virágmintás gyűrűtartó tálka, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm 3326064
11269
486
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3325909
11270
486
Zsolnay porcelán bölény, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyommal, 8,5×7 cm 3326090
11271
486
Zsolnay virágmintás gyűrűtartó tálka, jelzett, d: 8,5 cm 3326088
11272
486
3 darab magyar porcelán bonbonier, közte szecessziós Zsolnay, h: 14 cm alatt Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF