Porzellan

Zahl der Lose: 478

Rot China Deutschland kínáló, jelzett, kis kopással, 29x16 cm
11573.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csibe alakú fali párologtató / szálváza, 18x8 cm
11574.

Rufpreis:
2 800 HUF

Porcelán olívabogyó szervírozó. Jelzett hibátlan, h: 39 cm
11575.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hummel kislány kosárral, jelzett, sérült, eltört, m: 11,5 cm
11576.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Dr. Faragóné Selmeczi Juli festői szignóval porcelán madár, m: 11 cm
11577.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német nő figurális porcelán csengő, jelzett, m: 19 cm
11578.

Rufpreis:
2 800 HUF

Delft italos üveg, jelzett, m: 28 cm
11579.

Rufpreis:
3 000 HUF

Villeroy & Boch mokkás csésze. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11580.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal lepke. Kézzel festett, jelzett, fején apró lepattanás 10 cm
11581.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal virágtartó edény, jelzett, d: 9 cm
11582.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF