Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3324447
11573
486
Rot China Deutschland kínáló, jelzett, kis kopással, 29x16 cm 3324448
11574
486
Csibe alakú fali párologtató / szálváza, 18x8 cm
3324411
11575
486
Porcelán olívabogyó szervírozó. Jelzett hibátlan, h: 39 cm
3323709
11576
486
500
Hummel kislány kosárral, jelzett, sérült, eltört, m: 11,5 cm 3324005
11577
486
Dr. Faragóné Selmeczi Juli festői szignóval porcelán madár, m: 11 cm 3324119
11578
486
Német nő figurális porcelán csengő, jelzett, m: 19 cm 3323513
11579
486
Delft italos üveg, jelzett, m: 28 cm 3325855
11580
486
Villeroy & Boch mokkás csésze. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 3324318
11581
486
Rosenthal lepke. Kézzel festett, jelzett, fején apró lepattanás 10 cm 3323460
11582
486
Rosenthal virágtartó edény, jelzett, d: 9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF