Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3306777
11102
486
320000
Herendi Nanking Bouquet Purple mintás 78 részes étkészlet. 12 darab mélytányér d: 24,5 cm - 3 darab mélytányér d: 25,5 cm - 12 darab nagytányér d: 25 cm - 12 darab süteményes tányér d: 21 cm - 12 darab desszertes tányér d: 18,5 cm - 3 készletnyi 9 darab rágcsakínáló, készlet d: 19 cm - 2 darab háromszögletű kínáló 25x25 cm - 2 darab ovális kínáló 26,5x21 cm - 2 darab asztalközép kínáló 26x26x9 cm, 25x25 cm - kerek kínáló d: 31 cm - kerek tál d: 30 cm - szószos edény h: 24 cm - vajtartó d: 19 cm - fedeles edény d: 15 cm - cukortartó m: 10 cm - 2 darab sóborskínáló h: 15 cm - sószóró m: 6 cm - 2 darab ovális kínáló 41x31 cm, 37x28 cm - leveskínáló 37x26 cm
3323882
11103
486
70000
Herendi Poisson mintás koi halas fedeles váza, halas mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti, háború előtti címkével. m: 20 cm 3142036
11104
486
120000
2927577
11105
486
100000
3204050
11106
486
24000
Herendi apró pirosvirágos kávés készlet, desszertes tányérokkal. cca 1920/30, fedeleken rózsa fogókkal, jelzett, teljes, egyik csészén repedéssel. 3124123
11107
486
40000
3329019
11108
486
30000
Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett., hibátlan, d: 19,5 cm, m: 16 cm 3328821
11109
486
30000
Herendi Viktória mintás 5 részes asztali - dohányzó szett. Fodros tálca 28,5x24 cm, hamuzó, bonbonier, csikkelnyomó, gyertyatartó, díszdobozban. 3328859
11110
486
26000
Herendi Apponyi Blue váza, háncsnyomott felülettel, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3323410
11111
486
24000
Herendi virágmintás áttört porcelán bonbonier eper fogóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
3293129
11112
486
30000
Herendi Apponyi fantázia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:28 cm, eredeti dobozában
3293125
11113
486
30000
Herendi Poisson mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett (jubileumi 1939), aranyozás kissé kopott, 9x9 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF