Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3328785
11175
486
15000
Herendi Viktória mintás talpas váza. Jelzett, alul a szerelékezéséből kiindulva pár repdésvonallal, m: 24,5 cm
3328972
11176
486
5500
Herendi Bouquet de Saxe mintás levél alakú tálka, jelzett, hibátlan, 20x18 cm 3328894
11177
486
4200
Herendi óherendi virágmintás bonbonier, jelzett, talpa kopottas, d: 11,5 cm 3330071
11178
486
Herendi porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 4,5×3 cm 3273630
11179
486
5 db Herendi tálka. kézzel festett, jelzett, minimális kopással 8-14 cm 3300178
11180
486
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, minimális kopással, h: 15 cm 3215629
11181
486
Herendi Indiai kosár lila mintás váza. Jelzett, repedéssel, m: 15 cm
3258878
11182
486
Herendi hecsedli mintás porcelán áttört bonbonniere. Kézzel festett, Jelzett, hibátlan d: 13 cm 3323912
11183
486
Herendi 7 darab bonbonier felső és alsó részek + hamuzó, jelzett. 3325788
11184
486
Herendi Viktória mintás fedeles gyűrűtartó, sérült fogóval d: 6,5 cm + 2. oszt. cigarettatartó, m: 6 cm 3326110
11185
486
Herendi 4 darab klf tárgy, fedőhiánnyal, sérüléssel, a hamuzó és tálka hibátlan. 3326109
11186
486
Herendi Viktória mintás 2 darab hamuzó, jelzett, h: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF