Porzellan

Zahl der Lose: 478

Herendi Viktória mintás talpas váza. Jelzett, alul a szerelékezéséből kiindulva pár repdésvonallal, m: 24,5 cm
11175.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Bouquet de Saxe mintás levél alakú tálka, jelzett, hibátlan, 20x18 cm
11176.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi óherendi virágmintás bonbonier, jelzett, talpa kopottas, d: 11,5 cm
11177.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Herendi porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 4,5×3 cm
11178.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

5 db Herendi tálka. kézzel festett, jelzett, minimális kopással 8-14 cm
11179.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, minimális kopással, h: 15 cm
11180.

Rufpreis:
6 000 HUF

11181.

Rufpreis:
6 000 HUF

11182.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi 7 darab bonbonier felső és alsó részek + hamuzó, jelzett.
11183.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Herendi Viktória mintás fedeles gyűrűtartó, sérült fogóval d: 6,5 cm + 2. oszt. cigarettatartó, m: 6 cm
11184.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi 4 darab klf tárgy, fedőhiánnyal, sérüléssel, a hamuzó és tálka hibátlan.
11185.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Viktória mintás 2 darab hamuzó, jelzett, h: 13,5 cm
11186.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF