Porzellan

Zahl der Lose: 478

Herendi Eton mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm
11151.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1917 Herendi Viktória mintás tál, jelzett, datált, kopással, d: 22 cm
11152.

Rufpreis:
8 000 HUF
16

Herendi D'or et Vert mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, d: 11,5 cm
11153.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás fedeles leveses csésze rózsa fogóval, alátéttel. Jelzett, fogón kis sérüléssel, d: 16 cm, m: 10 cm
11154.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi muzsikus, jelzett, restaurált, m: 14 cm
11155.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Herendi Bartók mellszobor, fehér mázas, jelzett, Erdély D. hibátlan, m: 19 cm
11156.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1900-1905 Herendi óherendi virágmintás lámpatest, jelzett, m: 15 cm
11157.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

cca 1900/1910, Herendi Rachael mintás kétrészes tejszínkiöntő szett. Jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
11158.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

11159.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Herendi csipkebogyó mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
11160.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Golden Edge Newer mintás csengő, jelzett, hibátlan, díszdobozban, m: 6 cm
11161.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Viktória mintás kisváza, jelzett, m: 7 cm
11162.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF