Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3329003
11151
486
Herendi Eton mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm
3328998
11152
486
1917 Herendi Viktória mintás tál, jelzett, datált, kopással, d: 22 cm 3328981
11153
486
Herendi D'or et Vert mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, d: 11,5 cm
3288980
11154
486
Herendi Apponyi zöld mintás fedeles leveses csésze rózsa fogóval, alátéttel. Jelzett, fogón kis sérüléssel, d: 16 cm, m: 10 cm 3287382
11155
486
Herendi muzsikus, jelzett, restaurált, m: 14 cm 3273619
11156
486
Herendi Bartók mellszobor, fehér mázas, jelzett, Erdély D. hibátlan, m: 19 cm 3298833
11157
486
6500
cca 1900-1905 Herendi óherendi virágmintás lámpatest, jelzett, m: 15 cm
3279740
11158
486
6500
cca 1900/1910, Herendi Rachael mintás kétrészes tejszínkiöntő szett. Jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
2829562
11159
486
4800
Óherendi zöld virágmintás kagylós kínáló, jelzett, kis kopásokkal, 7x12 cm 3324192
11160
486
Herendi csipkebogyó mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 3323941
11161
486
Herendi Golden Edge Newer mintás csengő, jelzett, hibátlan, díszdobozban, m: 6 cm 3323818
11162
486
Herendi Viktória mintás kisváza, jelzett, m: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF