Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2934804
11297
486
4400
Hollóházi riolit historizáló mintás kaspó, sérült, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 16 cm
3307188
11298
486
Hollóházi kalocsai mintás falióra, jelzése nem látszik, d: 26 cm 3322577
11299
486
2db Hollóházi porcelán BM Határőrség plakett. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, mindkettő dobozában, 15x16 cm 3322571
11300
486
Hollóházi Erika mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm 3324645
11301
486
11 darabos magyar porcelán tárgy összeállítás, közte sérült Herendi sóborskínáló. 3324631
11302
486
Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3327456
11303
486
Hollóházi Munkavédelmi vetélkedő plakett 1979. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
3325786
11304
486
Hollóházi Hortenzia levél alakú tálka, jelzett, hibátlan, 22x18 cm 3326113
11305
486
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 24,5 cm 3327984
11306
486
Hollóházi virágmintás tojásalakú bonbonier, jelzett, kézzel festett, h: 7,5 cm 3328197
11307
486
3200
Hollóházi Douwe Egberts 4 személyes csésze alátéttel szett, jelzett, hibátlan. 3328895
11308
486
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, d: 12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF