Porzellan

Zahl der Lose: 478

11297.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
14,29

Hollóházi kalocsai mintás falióra, jelzése nem látszik, d: 26 cm
11298.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

2db Hollóházi porcelán BM Határőrség plakett. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, mindkettő dobozában, 15x16 cm
11299.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

Hollóházi Erika mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
11300.

Rufpreis:
2 800 HUF
9,09

11 darabos magyar porcelán tárgy összeállítás, közte sérült Herendi sóborskínáló.
11301.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11302.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Hollóházi Munkavédelmi vetélkedő plakett 1979. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11303.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Hollóházi Hortenzia levél alakú tálka, jelzett, hibátlan, 22x18 cm
11304.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 24,5 cm
11305.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi virágmintás tojásalakú bonbonier, jelzett, kézzel festett, h: 7,5 cm
11306.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Douwe Egberts 4 személyes csésze alátéttel szett, jelzett, hibátlan.
11307.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,39

Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, d: 12,5 cm
11308.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF