Porzellan

Zahl der Lose: 478

Zsolnay pillangó mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, h: 12 cm
11273.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
11274.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11275.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay 2 darab pillangómintás gyűrűtartó tálka, jelzett, d: 8,5 cm
11276.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay eozin mázas dzsámi, porcelánfajansz, 1930 körül, minaret, jelzett, félholdokon sérüléssel, m: 14 cm
11277.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzett, d: 9 cm
11278.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
14

Zsolnay Pompadour mintás süteményes tál, jelzett, d: 16,5 cm
11279.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm
11280.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, kopással, h: 12 cm
11281.

Rufpreis:
800 HUF

11282.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay tyúkot simogató fiú. Terv.: Sinkó András. Jelzett, tyúk csőrén sérüléssel, 16x14 cm
11283.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi áfonya mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti leírással, csomagolással. 41 cm
11284.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF