Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3326086
11273
486
Zsolnay pillangó mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, h: 12 cm 3328109
11274
486
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 3327980
11275
486
Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3326501
11276
486
Zsolnay 2 darab pillangómintás gyűrűtartó tálka, jelzett, d: 8,5 cm 3326483
11277
486
Zsolnay eozin mázas dzsámi, porcelánfajansz, 1930 körül, minaret, jelzett, félholdokon sérüléssel, m: 14 cm 3328880
11278
486
3200
Zsolnay virágmintás bonbonier, jelzett, d: 9 cm 3329001
11279
486
2200
Zsolnay Pompadour mintás süteményes tál, jelzett, d: 16,5 cm 3278397
11280
486
Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm
3274947
11281
486
Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, kopással, h: 12 cm 3288872
11282
486
2200
Zsolnay fehér mázas porcelán teáskanna. Jelzett, kisebb hibákkal, m: 17 cm
3309754
11283
486
Zsolnay tyúkot simogató fiú. Terv.: Sinkó András. Jelzett, tyúk csőrén sérüléssel, 16x14 cm 3328110
11284
486
Hollóházi áfonya mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti leírással, csomagolással. 41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF