Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3325837
11201
486
15000
Meisseni kacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm 3329995
11202
486
2 db Meisseni sárkány mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm, 24x17 cm
3325825
11203
486
Meisseni gyümölcs mintás kínáló, Kézzel festett jelzett, hibátlan 21x17 cm 3325870
11204
486
Meisseni virág mintás tányér. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan 25 cm
3325875
11205
486
Meisseni váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 29 cm 3325845
11206
486
Meisseni virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x9 cm 3325867
11207
486
Meisseni madár mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 25 cm 3325827
11208
486
3325863
11209
486
Meisseni birkák. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel 10x7 cm 3325878
11210
486
Meisseni süni. Jelzett, hibátlan 7 cm 3325810
11211
486
Meisseni szőlőlevél mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm 3325843
11212
486
Meisseni kínai mintás mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF