Porzellan

Zahl der Lose: 478

Meisseni kacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
11201.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
17

2 db Meisseni sárkány mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm, 24x17 cm
11202.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meisseni gyümölcs mintás kínáló, Kézzel festett jelzett, hibátlan 21x17 cm
11203.

Rufpreis:
10 000 HUF
13

Meisseni virág mintás tányér. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan 25 cm
11204.

Rufpreis:
10 000 HUF

Meisseni váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 29 cm
11205.

Rufpreis:
10 000 HUF

Meisseni virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x9 cm
11206.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Meisseni madár mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 25 cm
11207.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11208.

Rufpreis:
5 000 HUF

Meisseni birkák. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel 10x7 cm
11209.

Rufpreis:
6 000 HUF
29

Meisseni süni. Jelzett, hibátlan 7 cm
11210.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Meisseni szőlőlevél mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
11211.

Rufpreis:
6 000 HUF

Meisseni kínai mintás mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11212.

Rufpreis:
6 000 HUF
30

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF