Porzellan

Zahl der Lose: 478

cca 1880, feltehetően osztrák, Szecessziós kék kisvirág mintás teás készlet, számokkal jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, kannán repedéssel. Teljes!
11345.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23
10

Lány kosárral. Th. Chuen jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11346.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

11347.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

Augarten váza. Kézzel festett jelzett, hibátlan 25 cm
11348.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

Royal Dux talicskát toló lány. Jelzett, restaurált, 30x24 cm
11349.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

10 db Zsolnay (4db) Drasche és egyéb külföldi tűzálló edény. Jelzettek, össz 8 db
11350.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
22,73

11351.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
27,60

cca 1900, Apátfalva csalikorsó, TátraFüred felirattal, jelzett, egyik karja gyárilag elvált, mázsérüléssel, m: 23 cm
11352.

Rufpreis:
12 000 HUF
38,96
18

cca 1880-1910, Apátfalva 5 darab dísztál, jelzett, közte fészekre szálló madár, pipázó csikós, fülelő nyúl, petrezselyemlevél mintákkal, kis sérülésekkel, d: 22 cm
11353.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47
22

11354.

Rufpreis:
12 000 HUF
38,96

11355.

Rufpreis:
12 000 HUF
38,96

11356.

Rufpreis:
12 000 HUF
38,96

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF