Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3300085
11345
486
cca 1880, feltehetően osztrák, Szecessziós kék kisvirág mintás teás készlet, számokkal jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, kannán repedéssel. Teljes! 3325839
11346
486
Lány kosárral. Th. Chuen jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
3325830
11347
486
KPM keleti mintás cigaretta tartó és hamus, Kézzel festett jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm
3325819
11348
486
Augarten váza. Kézzel festett jelzett, hibátlan 25 cm 3325717
11349
486
Royal Dux talicskát toló lány. Jelzett, restaurált, 30x24 cm
3328444
11350
486
10 db Zsolnay (4db) Drasche és egyéb külföldi tűzálló edény. Jelzettek, össz 8 db 2608800
11351
486
8500
3324025
11352
486
cca 1900, Apátfalva csalikorsó, TátraFüred felirattal, jelzett, egyik karja gyárilag elvált, mázsérüléssel, m: 23 cm 3324027
11353
486
cca 1880-1910, Apátfalva 5 darab dísztál, jelzett, közte fészekre szálló madár, pipázó csikós, fülelő nyúl, petrezselyemlevél mintákkal, kis sérülésekkel, d: 22 cm 3323419
11354
486
cca 1907-1909 Apátfalva mázas kőedény dísztál "Pöstyén." felirattal, jelzett, felületi sérüléssel, d: 14,5 cm
3323420
11355
486
3323421
11356
486
cca 1907-1909 Apátfalva mázas kőedény dísztál "Pöstyén." felirattal, jelzett, felületi sérüléssel, d: 14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF