cca 1880, feltehetően osztrák, Szecessziós kék kisvirág mintás teás ké... https://www.darabanth.com/de/486-Fernauktion/486.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/cca-1880-feltehetoen-osztrak-Szecesszios-kek-kisvirag-mintas-teas-keszlet-szamokkal-jelzett-~II3300085
3300085
11345
486
Beschreibung: cca 1880, feltehetően osztrák, Szecessziós kék kisvirág mintás teás készlet, számokkal jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, kannán repedéssel. Teljes!
: nagy_andras