Porzellan

Zahl der Lose: 478

Herendi Nanking Bouquet Purple mintás 78 részes étkészlet. 12 darab mélytányér d: 24,5 cm - 3 darab mélytányér d: 25,5 cm - 12 darab nagytányér d: 25 cm - 12 darab süteményes tányér d: 21 cm - 12 darab desszertes tányér d: 18,5 cm - 3 készletnyi 9 darab rágcsakínáló, készlet d: 19 cm - 2 darab háromszögletű kínáló 25x25 cm - 2 darab ovális kínáló 26,5x21 cm - 2 darab asztalközép kínáló 26x26x9 cm, 25x25 cm - kerek kínáló d: 31 cm - kerek tál d: 30 cm - szószos edény h: 24 cm - vajtartó d: 19 cm - fedeles edény d: 15 cm - cukortartó m: 10 cm - 2 darab sóborskínáló h: 15 cm - sószóró m: 6 cm - 2 darab ovális kínáló 41x31 cm, 37x28 cm - leveskínáló 37x26 cm
11102.

Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00

Herendi Poisson mintás koi halas fedeles váza, halas mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti, háború előtti címkével. m: 20 cm
11103.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

11104.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

11105.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Herendi apró pirosvirágos kávés készlet, desszertes tányérokkal. cca 1920/30, fedeleken rózsa fogókkal, jelzett, teljes, egyik csészén repedéssel.
11106.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11107.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett., hibátlan, d: 19,5 cm, m: 16 cm
11108.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Viktória mintás 5 részes asztali - dohányzó szett. Fodros tálca 28,5x24 cm, hamuzó, bonbonier, csikkelnyomó, gyertyatartó, díszdobozban.
11109.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Apponyi Blue váza, háncsnyomott felülettel, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11110.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi virágmintás áttört porcelán bonbonier eper fogóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
11111.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Apponyi fantázia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:28 cm, eredeti dobozában
11112.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Poisson mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett (jubileumi 1939), aranyozás kissé kopott, 9x9 cm.
11113.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF