Porzellan

Zahl der Lose: 478

11114.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Herendi hecsedli mintás nagyméretű virágtartó edény, 2. oszt. jelzéssel, inda fülekkel, háncsnyomott felülettel, kis kopással, d: 25,5 cm, m: 15,5 cm
11115.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi Indiai kosár rust mintás kaspó, jelzett, hibátlan, dobozában, d: 16,5 cm, m: 14,5 cm
11116.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Apponyi zöld mintás oroszlánkörmös virágtartó edény, jelzett, kis karcokkal, 23x14x15 cm
11117.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Sévres Rose mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 21 cm
11118.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Apponyi zöld mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, sérült, h: 16,5 cm
11119.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett, tervezői jelzéssel is (Markup Béla 1927), Kézzel festett, szép állapotban, m: 19,5 cm
11120.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11121.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi virágmintás pecsenyés tál, két végénél masnimintás lezárással, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, 40x28 cm
11122.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Indiai kosár lila mintás kínáló, áttört falú, jelzett, hibátlan, 21x15,5 cm
11123.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi óherendi karkötő, kézzel festett virágmintákkal, jelzett, d: cca 6-7 cm
11124.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Apponyi zöld mintás kínáló. Jelzett, d: 29,5 cm
11125.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF