Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2829570
11114
486
19000
3329016
11115
486
26000
Herendi hecsedli mintás nagyméretű virágtartó edény, 2. oszt. jelzéssel, inda fülekkel, háncsnyomott felülettel, kis kopással, d: 25,5 cm, m: 15,5 cm 3328822
11116
486
22000
Herendi Indiai kosár rust mintás kaspó, jelzett, hibátlan, dobozában, d: 16,5 cm, m: 14,5 cm
3328851
11117
486
22000
Herendi Apponyi zöld mintás oroszlánkörmös virágtartó edény, jelzett, kis karcokkal, 23x14x15 cm 3328107
11118
486
Herendi Sévres Rose mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 21 cm 3328950
11119
486
Herendi Apponyi zöld mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, sérült, h: 16,5 cm
3328824
11120
486
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett, tervezői jelzéssel is (Markup Béla 1927), Kézzel festett, szép állapotban, m: 19,5 cm 2856722
11121
486
3329024
11122
486
Herendi virágmintás pecsenyés tál, két végénél masnimintás lezárással, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, 40x28 cm
3328869
11123
486
Herendi Indiai kosár lila mintás kínáló, áttört falú, jelzett, hibátlan, 21x15,5 cm 3325775
11124
486
Herendi óherendi karkötő, kézzel festett virágmintákkal, jelzett, d: cca 6-7 cm
3288925
11125
486
15000
Herendi Apponyi zöld mintás kínáló. Jelzett, d: 29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF