Porzellan

Zahl der Lose: 478

11126.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Eton mintás kínálótál, plasztikus futóvirág fülekkel, háncsnyomott peremmel, jelzett, minimális kopással, d: 25,5 cm
11127.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Blue Garland mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11128.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, 20x17 cm
11129.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi petrezselyemlevél mintás fodros kínáló, jelzett, hibátlan, 28,5x25 cm
11130.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kis kopással, m: 22 cm
11131.

Rufpreis:
12 000 HUF
13

6 db Herendi Eton mintás süteményes tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16,5 cm
11132.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Rothschild mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11133.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi 6 darabos zöld rózsamintás süteményes tányér készlet, klf jelzéssel,de megegyező kivitelben, jelzett, kopással, d: 18,5 cm
11134.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Zoologique Pink (Zova lila) mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 11 cm
11135.

Rufpreis:
12 000 HUF
14

Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11136.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória Fortuna Rust mintás bonbonier. Jelzett, kopással, d: 7,5 cm
11137.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF