Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3181290
11126
486
3328992
11127
486
14000
Herendi Eton mintás kínálótál, plasztikus futóvirág fülekkel, háncsnyomott peremmel, jelzett, minimális kopással, d: 25,5 cm 3328864
11128
486
15000
Herendi Blue Garland mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3328976
11129
486
15000
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, 20x17 cm 3328825
11130
486
Herendi petrezselyemlevél mintás fodros kínáló, jelzett, hibátlan, 28,5x25 cm 3328962
11131
486
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kis kopással, m: 22 cm 3328829
11132
486
6 db Herendi Eton mintás süteményes tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16,5 cm 3326097
11133
486
Herendi Rothschild mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3328828
11134
486
Herendi 6 darabos zöld rózsamintás süteményes tányér készlet, klf jelzéssel,de megegyező kivitelben, jelzett, kopással, d: 18,5 cm 3328985
11135
486
Herendi Zoologique Pink (Zova lila) mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 11 cm 3299136
11136
486
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 3279757
11137
486
Herendi Viktória Fortuna Rust mintás bonbonier. Jelzett, kopással, d: 7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF