Porzellan

Zahl der Lose: 478

3 db Herendi bécsi rózsa mintás porcelán tálkák és gyertya tartók. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm-ig.
11138.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi csipkebogyó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11139.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi csipkebogyó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
11140.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi csipkebogyó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
11141.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás kaspó, háncsnyomott felülettel, jelzett, hibátlan, d: 13 cm, m: 9,5 cm
11142.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi petrezselyemlevél mintás kaspó, háncsnyomott mintával, jelzett, d: 15,5 cm, m: 11 cm
11143.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi plasztikus levélmintával díszített gyertyatartó pár, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 9x7 cm
11144.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11145.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Rothschild mintás váza, jelzett, m: 18 cm
11147.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi petrezselyemlevél mintás falitál, jelzett, hibátlan, d: 27,5 cm
11148.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Herendi petrezselyemlevél-mintás oroszlánkörmös kaspó. Jelzett, kis kopással, d: 14,5 cm, m: 13,5 cm
11149.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi Rothschild mintás hullámos peremű kínáló, gazdag lepkemintákkal díszítve, jelzett, karcokkal, 18x14 cm
11150.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF