Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3329983
11138
486
3 db Herendi bécsi rózsa mintás porcelán tálkák és gyertya tartók. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm-ig. 3324188
11139
486
Herendi csipkebogyó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 3324189
11140
486
Herendi csipkebogyó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm 3324190
11141
486
Herendi csipkebogyó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm 3328946
11142
486
Herendi Viktória mintás kaspó, háncsnyomott felülettel, jelzett, hibátlan, d: 13 cm, m: 9,5 cm 3328940
11143
486
Herendi petrezselyemlevél mintás kaspó, háncsnyomott mintával, jelzett, d: 15,5 cm, m: 11 cm
3328834
11144
486
Herendi plasztikus levélmintával díszített gyertyatartó pár, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 9x7 cm 3328832
11145
486
Herendi Apponyi zöld mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
3328854
11147
486
Herendi Rothschild mintás váza, jelzett, m: 18 cm 3328826
11148
486
7500
Herendi petrezselyemlevél mintás falitál, jelzett, hibátlan, d: 27,5 cm 3328848
11149
486
9500
Herendi petrezselyemlevél-mintás oroszlánkörmös kaspó. Jelzett, kis kopással, d: 14,5 cm, m: 13,5 cm 3328849
11150
486
Herendi Rothschild mintás hullámos peremű kínáló, gazdag lepkemintákkal díszítve, jelzett, karcokkal, 18x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF