Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3326105
11163
486
3400
Herendi Viktória mintás ékszeres tálka, jelzett, kézzel festett, hibátlan, h: 14 cm 3326101
11164
486
Herendi Viktória mintás leveles tálka, jelzett, hibátlan, h: 14,5 cm 3326098
11165
486
Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, d: 11,5 cm 3326091
11166
486
Herendi VBO mintás bonbonier, jelzett, d: 7,5 cm 3326093
11167
486
Herendi Vienna Rose mintás fonott kínáló, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm 3328838
11168
486
Herendi lila szőlőfürtös girland mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 11 cm 3328840
11169
486
Herendi lila szőlőfürtös girland mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 11 cm 3328837
11170
486
Herendi lila szőlőfürtös girland mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 11 cm 3328830
11171
486
Herendi petrezselyemlevél mintás váza, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
3328831
11172
486
4400
3328841
11173
486
Herendi lila szőlőfürtös girland mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 11 cm 3328827
11174
486
Herendi Indiai kosár multicolor mintás tál, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF