Porzellan

Zahl der Lose: 478

Herendi Waldstein mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x9 cm
11187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi 4 darab sérült tárgy, közte Csung Vert mintával.
11188.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Herendi főnixmadár mintás bonbonier, jelzett, kopott, 10x8 cm
11189.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Herendi Viktória mintás gyufatartó, jelzett, m: 6,5 cm
11190.

Rufpreis:
2 000 HUF

11191.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db Herendi Eton mintás teás csészealj kézzel festett, jelzett, repedt d: 14 cm
11192.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi hal. Jelzett, egyik uszonya letört, h: 9 cm
11193.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi lámpatest, jelzett, rózsákon sérüléssel, m: 20 cm
11195.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Meissen 16 darab hagymamintás mélytányér, 2 sérült darabbal, jelzett, d: 25 cm
11196.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Meisseni teás készlet. Hat személyes, hiányos, (egy alj hiány) kézzel festett, jelzett lepattanásokkal, kis hiányokkal
11198.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Meisseni sárkányos, kínai mintás váza. Kézzel festett jelzett, hibátlan 14 cm
11199.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Meisseni Waldstein mintás mokkás csésze, aljjal, díszdobozban. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11200.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF