Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3328108
11187
486
Herendi Waldstein mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x9 cm 3328003
11188
486
Herendi 4 darab sérült tárgy, közte Csung Vert mintával. 3328860
11189
486
Herendi főnixmadár mintás bonbonier, jelzett, kopott, 10x8 cm 3329069
11190
486
Herendi Viktória mintás gyufatartó, jelzett, m: 6,5 cm 3327812
11191
486
3273623
11192
486
3 db Herendi Eton mintás teás csészealj kézzel festett, jelzett, repedt d: 14 cm
3286100
11193
486
Herendi hal. Jelzett, egyik uszonya letört, h: 9 cm
3298231
11195
486
Herendi lámpatest, jelzett, rózsákon sérüléssel, m: 20 cm 3323705
11196
486
cca 1930 Meissen 16 darab hagymamintás mélytányér, 2 sérült darabbal, jelzett, d: 25 cm 3325883
11198
486
Meisseni teás készlet. Hat személyes, hiányos, (egy alj hiány) kézzel festett, jelzett lepattanásokkal, kis hiányokkal 3325822
11199
486
Meisseni sárkányos, kínai mintás váza. Kézzel festett jelzett, hibátlan 14 cm
3325846
11200
486
15000
Meisseni Waldstein mintás mokkás csésze, aljjal, díszdobozban. Kézzel festett, jelzett, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF