Porzellan

Zahl der Lose: 478

7 darab hagymamintás csésze alátéttel, különféle jelzésekkel, d: 10,5 cm, több javítással.
11213.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

3 db Meisseni porcelán mokkás csésze, 4 db aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kisebb sérülésekkel,
11214.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Meisseni kínáló. Jelzett, minimális kopással, d: 27,5 cm
11215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Meisseni Johann Friedrich Böttger német porcelán készítőt ábrázoló biszkvit plakett m Díszdobozban 10 cm
11216.

Meisseni Johann Friedrich Böttger német porcelán készítőt ábrázoló biszkvit plakett
m Díszdobozban 10 cm

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Meissen kávés készlet 12 darabja, jelzett.
11217.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Zsolnay sólyom. Terv.: Nádor Judit. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, körmén kis mázhibával, m: 16,5 cm
11218.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
162,34

Zsolnay ritka pillangó mintás kaspó, áttört peremrésszel, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11219.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
129,87

Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, hat személyes jelzett, teljes, hibátlan.
11220.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
129,87

11221.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
97,40

11222.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
97,40

Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, jelzett, teljes, hibátlan.
11223.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
103,90
16

Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, teljes, h: 44,5 cm, tányérok d: 16 cm
11224.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
97,40

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF