Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3291664
11213
486
7 darab hagymamintás csésze alátéttel, különféle jelzésekkel, d: 10,5 cm, több javítással.
3286033
11214
486
3 db Meisseni porcelán mokkás csésze, 4 db aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kisebb sérülésekkel, 3324630
11215
486
Meisseni kínáló. Jelzett, minimális kopással, d: 27,5 cm
3313414
11216
486
Meisseni Johann Friedrich Böttger német porcelán készítőt ábrázoló biszkvit plakett m Díszdobozban 10 cm 3278383
11217
486
Meissen kávés készlet 12 darabja, jelzett. 3325709
11218
486
50000
Zsolnay sólyom. Terv.: Nádor Judit. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, körmén kis mázhibával, m: 16,5 cm
3289442
11219
486
40000
Zsolnay ritka pillangó mintás kaspó, áttört peremrésszel, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3310495
11220
486
40000
Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, hat személyes jelzett, teljes, hibátlan. 3182102
11221
486
30000
3215229
11222
486
30000
3325761
11223
486
32000
Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, jelzett, teljes, hibátlan. 3326053
11224
486
30000
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, teljes, h: 44,5 cm, tányérok d: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF