Porzellan

Zahl der Lose: 478

Hollóházi Erika mintás süteményes készlet, jelzett, hibátlan, tálca h: 39 cm, tálak d: 18,5 cm
11285.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
64,94

Hollóházi Hajnalka mintás mokkás készlet, jelzett, teljes, egyik csészén lepattanással.
11286.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

Hollóházi ritka lila színű Szász Endre által tervezett porcelán bonbonniere csavaros tetővel Matricás jelzett, hibátlan. m: 6 cm
11287.

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97
18

11288.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
12,34

Hollóházi fehér kávés készlet. Jelzett, teljes, jó állapotban, egyik darabon minimális pattogzással.
11289.

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97

6 darab magyar porcelán figura, Aquincum, Hollóházi, közte favágó figurák, jelzett.
11290.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm
11291.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48
23

Hollóházi ritka mintás mokkás készlet, 1 csésze hiánnyal, jelzett.
11292.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Hollóházi hegedűs és harmonikás figurák, jelzett, m: 14-15 cm
11293.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Hollóházi Erika mintás kínáló, 21k aranyozással díszített, kézi áttörésekkel kialakított, jelzett, d: 22 cm, m: 10,5 cm
11294.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99
10

2 db Hollóházi és Kalocsai népi mintás dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20, 25 cm Eredeti díszdobozban
11295.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Hollóházi porcelán Csárdáskirálynő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
11296.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF