Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3328378
11285
486
Hollóházi Erika mintás süteményes készlet, jelzett, hibátlan, tálca h: 39 cm, tálak d: 18,5 cm
3325783
11286
486
Hollóházi Hajnalka mintás mokkás készlet, jelzett, teljes, egyik csészén lepattanással. 3327466
11287
486
Hollóházi ritka lila színű Szász Endre által tervezett porcelán bonbonniere csavaros tetővel Matricás jelzett, hibátlan. m: 6 cm 2854824
11288
486
3800
3299535
11289
486
Hollóházi fehér kávés készlet. Jelzett, teljes, jó állapotban, egyik darabon minimális pattogzással.
3324643
11290
486
6 darab magyar porcelán figura, Aquincum, Hollóházi, közte favágó figurák, jelzett. 3323809
11291
486
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm 3322698
11292
486
Hollóházi ritka mintás mokkás készlet, 1 csésze hiánnyal, jelzett. 3327978
11293
486
Hollóházi hegedűs és harmonikás figurák, jelzett, m: 14-15 cm
3328818
11294
486
Hollóházi Erika mintás kínáló, 21k aranyozással díszített, kézi áttörésekkel kialakított, jelzett, d: 22 cm, m: 10,5 cm 3327455
11295
486
2 db Hollóházi és Kalocsai népi mintás dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20, 25 cm Eredeti díszdobozban 3327621
11296
486
Hollóházi porcelán Csárdáskirálynő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF