Porzellan

Zahl der Lose: 478

Hollóházi szeder mintás csengő, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11309.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

11310.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm
11311.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi irizáló mázas váza, jelzett, m: 18 cm
11312.

Rufpreis:
2 000 HUF

Josef Steidl Znaim szecessziós virágmintás váza pár, aranykontúrozott díszítéssel, jelzett, egyik darab restaurált, m: 26 cm
11313.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
123,38

11314.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
77,92

cca 1970/75, Royal Boch (Boch Fryres Keramis) Manufaktúra, Belgium: 3 részes "Delfts mintás" kabinet váza szett. Jelzett, hibátlan, m: 30-31 cm
11315.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
97,40

11316.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
162,34

Delft hatalmas méretű fali dísztál, klasszikus holland malom mintával, jelzett, hibátlan, d: 41,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11317.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
64,94

Zepter hat személyes porcelán étkészlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan.
11318.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
84,42

Rosenthal váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm, d: 19 cm
11319.

Rufpreis:
2 000 HUF

1864-1889 M.S. Kuznetsov szószos edény, festett virágmintával, jelzett, kopással, 26x13 cm
11320.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
64,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF