Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3328897
11309
486
Hollóházi szeder mintás csengő, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 3254504
11310
486
3277060
11311
486
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm
3311936
11312
486
Hollóházi irizáló mázas váza, jelzett, m: 18 cm
3329581
11313
486
38000
Josef Steidl Znaim szecessziós virágmintás váza pár, aranykontúrozott díszítéssel, jelzett, egyik darab restaurált, m: 26 cm
3284156
11314
486
24000
cca 1865-1875 Sutherland & Sons váza, vízbe lépő hölgy alakjával. Jelzett: masszába nyomott S&S, kopással, hölgy ujjai, illetve egy levél vége hiányoznak, m: 37 cm.
3307786
11315
486
30000
cca 1970/75, Royal Boch (Boch Fryres Keramis) Manufaktúra, Belgium: 3 részes "Delfts mintás" kabinet váza szett. Jelzett, hibátlan, m: 30-31 cm
3215736
11316
486
50000
3307790
11317
486
Delft hatalmas méretű fali dísztál, klasszikus holland malom mintával, jelzett, hibátlan, d: 41,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3326667
11318
486
26000
Zepter hat személyes porcelán étkészlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan.
3248702
11319
486
Rosenthal váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm, d: 19 cm 3306796
11320
486
1864-1889 M.S. Kuznetsov szószos edény, festett virágmintával, jelzett, kopással, 26x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF