https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 478
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3273428
11321
486
0
24000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Goebel cicás porcelán falióra. Festett, jelzett, hibátlan 21x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3147821
11322
486
0
11000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
6 db Abádszalók Decobex porcelán dísztál matricás, jelzett, 24k arannyal futtatott limitált példányszám, hibátlan, 6 különféle d: 21 cm tartókkal
Das Lot is nicht erreichbar
3278126
11323
486
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Ludwigsburg porcelán nemesi férfi figura. cca 19. sz. első fele, jelzett, szalagdarab- és ujjhiánnyal, m: 22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2840712
11324
486
0
22000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
3176976
11325
486
0
17000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Art deco kerámia táncos figura. Fasold & Stauch Bock Wallendorf?Azonosítatlan jelzéssel, kézzel festett, jelzett, alig látható hajszálrepedéssel, a ruha alján hátul, ujja sérült, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3258840
11326
486
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bill Bell macskás ünnepi dísztál sorozat 4 darabos limitált szériás porcelán dísztányér. Eredeti dobozában d: 22 cm Macskás, humoros, matricás,jelzett, sorszámozottak, hibátlanok
Das Lot is nicht erreichbar
3307794
11327
486
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Delft hatalmas méretű fali dísztál, klasszikus holland hajó mintával, jelzett, hibátlan, d: 41,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3278233
11328
486
0
26000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zepter hat személyes porcelán mokkás, kávés készlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan,
Das Lot is nicht erreichbar
3272908
11329
486
0
11000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920/30 Victoria Czecho-Slovakia japonizáló 10 személyes készlet, grátisz csészealjjal, jelzett, 1-1 kis pattogzással.
Das Lot is nicht erreichbar
3313433
11330
486
0
15000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Julius Greiner & Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Albrechtsburg. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3308841
11331
486
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bremer & Schmidt virágmintás, irizáló peremű kávés készlet, 21 részes, desszertes tányérokkal, jelzett. 3218595
11332
486
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Aquincum Porcelángyár: Galambos lány. Jelzett, hibátlan, Terv: Ősz Szabó Antónia. 1970 körül, m: 24,5 cm /// Aquincum Porcelain Factory: Girl with a Dove. Marked, flawless. Design: Antónia Ősz Szabó. Around 1970, height: 24.5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse