Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3324415
11465
486
3200
Arzberg modernista egyszemélyes reggeliző szett, jelzett, d: 19 cm
3323982
11466
486
Wedgwood emeletes kínáló, jelzett, d: 25 cm, m: 35 cm 3323986
11467
486
Metzler & Ortoff kétágú gyertyatartó, jelzett, 28x15 cm 3324043
11468
486
cca 1890/1900 Nagy Zsigmond és fiai Apátfalva dísztál kereszt ábrázolással. Jelzett, kis mázhibákkal, d: 23 cm 3325857
11469
486
2 db KPM váza, párban aranyozott, jelzett, hibátlan 16 cm 3307946
11470
486
3200
ASA Selection 8 darab klf színű makaron design tárgy, bontatlan csomagolásban
3310475
11471
486
Spring Ironist angol fajansz tálka. Matricás, jelzett, minimális kopással. d: 17 cm
3310340
11472
486
Terebess díszes kínáló, jelzett, kopással, 20,5x16 cm 3308376
11473
486
Hutschenreuther dísztál, jelzett, sorszámozott, d: 20 cm 3108950
11474
486
2200
3254455
11475
486
2 db H&R Johnson fajansz fali dísz. Virágot ábrázoló, jelzett, kopással d:15 cm 3149171
11476
486
Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF