Porzellan

Zahl der Lose: 478

Arzberg modernista egyszemélyes reggeliző szett, jelzett, d: 19 cm
11465.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,39

Wedgwood emeletes kínáló, jelzett, d: 25 cm, m: 35 cm
11466.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23
10

Metzler & Ortoff kétágú gyertyatartó, jelzett, 28x15 cm
11467.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

cca 1890/1900 Nagy Zsigmond és fiai Apátfalva dísztál kereszt ábrázolással. Jelzett, kis mázhibákkal, d: 23 cm
11468.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23
17

2 db KPM váza, párban aranyozott, jelzett, hibátlan 16 cm
11469.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

ASA Selection 8 darab klf színű makaron design tárgy, bontatlan csomagolásban
11470.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,39

Spring Ironist angol fajansz tálka. Matricás, jelzett, minimális kopással. d: 17 cm
11471.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Terebess díszes kínáló, jelzett, kopással, 20,5x16 cm
11472.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Hutschenreuther dísztál, jelzett, sorszámozott, d: 20 cm
11473.

Rufpreis:
2 000 HUF

11474.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
7,14

2 db H&R Johnson fajansz fali dísz. Virágot ábrázoló, jelzett, kopással d:15 cm
11475.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
11476.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF