Porzellan

Zahl der Lose: 478

Cseh alt wien historizáló szív alakú bonbonier, kis kopással h: 7 cm
11489.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

Drasche porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kopással 15x12 cm
11490.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Lengyel söröskorsó, jelzés nélkül, feliratos, m: 17 cm
11491.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

Schlaggenwald asztaközép és fedeles kínáló alátéttel, cca 1940, h: 26 cm
11492.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
7,14

11493.

Rufpreis:
2 000 HUF

24k arannyal díszített görög dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
11494.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

11495.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Alföldi porcelán korsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11496.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

2 db porcelán: Aquincum akt 15 cm + Lomonoszov táncosok 16 cm Hibátlan
11497.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Rosenthal Karácsony Regensburgban porcelán dísztál. terv Georg Küspert. Matricás, jelzett hibátlan 22 cm
11498.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Skandináv design magasváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 42,5 cm
11499.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,39

Wallendorf virágmintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm
11500.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF