Porzellan Zahl der Lose: 478
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3274555
11489
486
Cseh alt wien historizáló szív alakú bonbonier, kis kopással h: 7 cm 3217549
11490
486
Drasche porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kopással 15x12 cm
3218643
11491
486
Lengyel söröskorsó, jelzés nélkül, feliratos, m: 17 cm 3282303
11492
486
2200
Schlaggenwald asztaközép és fedeles kínáló alátéttel, cca 1940, h: 26 cm
3271567
11493
486
ASA Selection 4 darabos sárga posztmodern design váza szett. Újszerű, jelzett, 13,5x11 cm
3256977
11494
486
24k arannyal díszített görög dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
3256970
11495
486
3310191
11496
486
Alföldi porcelán korsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 3310252
11497
486
2 db porcelán: Aquincum akt 15 cm + Lomonoszov táncosok 16 cm Hibátlan 3313399
11498
486
Rosenthal Karácsony Regensburgban porcelán dísztál. terv Georg Küspert. Matricás, jelzett hibátlan 22 cm
3314967
11499
486
3200
Skandináv design magasváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 42,5 cm
3298839
11500
486
Wallendorf virágmintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF